Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek altatásos császárja...

Akinek altatásos császárja volt, örült neki? Nem bánta, hogy kimaradt az aranyóra?

Figyelt kérdés
2020. dec. 5. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Sürgősségi császárom volt spinális érzéstelenítéssel. Ott sem volt aranyóra!


De műtét után 4 órán keresztül oxigénhiánnyal küzdöttem (kék száj, fulladás..) , szóval képtelen is lettem volna rá...

De ott a császáros anyukákat csak tolták be az őrzőbe. Senkinek nem volt aranyóra!!

2020. dec. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk sem volt aranyóra,sima császár után. Toltak be az őrzőbe,8 óra alatt 3x hozták a picit szoptatni kb.20 percre. Alig vártam,hogy szobára tegyenek és végre mellettem tudjam a fiamat.
2020. dec. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem hatott a spinál, éreztem mindent, még a vágást is, nem volt választásom, altattak. Nincs szülés élményem, pedig vajúdni hagytak. Nem kattogok ezen, a lányom kárpótol naponta a kimaradt aranyóráért. Ha eszembe jut, persze sajnálom, nagyon jó érzés lett volna, de ettől még ugyanolyan csoda. 😊
2020. dec. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
Hogy lehetne ennek örülni? Nem is értem.
2020. dec. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
En természetesen szültem. Nekem a babamat vittek el inkubatorba kellett tenni. Így nekünk sem volt aranyora. Nyilván bánom. Mert ha maradhatott volna az azt jelenti, minden rendben. De megmondom őszintén en nem tartom olyan nagy cuccnak ezt az aranyora dolgot. Annyit pörögnek rajta. Persze biztos jó ha van, de nem lettem sem en sem a gyerek lelki nyomorult. Ha nem úgy alakul valami miatt, hogy lehet, akkor sem áll meg a világ. Van 18 hosszú évünk bepotolni. Vagy több mert már később költöznek el a gyerekek. 😁
2020. dec. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Angliában szültem sürgősségi császárral, altatni kellett. Aranyóra kimaradt, a férjem nézhette meg 5 percre a babát. Egyáltalán nem bánom, hogy kimaradt, azt is előre jeleztem, hogy ha lehet, ne csupa véresen, magzatmázosan kapjak meg a fiam, ha oda kerülne a sor.... Egy dologért fáj csak a szívem, hogy kimaradt: nem hallhattam felsírni miután kiemelték.
2020. dec. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6 en hallottam de olyan ko voltam, hogy egyáltalán nem tudom felidézni
2020. dec. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem programozott csaszar volt de annyira vereztem( verzekenyseg miatt) hogy nekem sem volt aranyora. De nem is banom, mert nem birtam volna ki.
2020. dec. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6 vagyok: az utolsó emlékem, hogy megkapom a maszkot és alig kapok levegőt. Utána filmszakadás. A következő, amire emlékszem, hogy a nevemet mondják és próbálok felébredni...
2020. dec. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!