Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csajok ti is féltek a szüléstől?

Csajok ti is féltek a szüléstől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


3 hét múlva vagyok kiirva, de én egyre jobban rettegek mindentől. Mi van, ha a fájdalomtól szét orditom a kórházat is ? :D vagy bármi, katétertől, ágytáltól, repedéstől, kitolástól. Egyszóval mindentől. Ti hogy vagytok vele?


2020. dec. 10. 17:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%
Epidurális
2020. dec. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
27%
Kérjel császárt ha meg tudsz és van ra keret
2020. dec. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Őszintén szólva én is nagyon féltem, mert nem tudtam, hogy mi vár rám. Azzal biztattam magam, hogy 7milliárd ember él a Földön, és mindet anya szülte, ők is kibírták, és én is ki fogom.
2020. dec. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
50%
Na megjött a lepontozó 😃
2020. dec. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
62%

Vicc, nem is értem 😃remelem most jobb lett egy kicsit ezzel az élete

2#

2020. dec. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%
Ne félj. Aminek meg kell történnie az meg fog történni. Túl leszel rajta. Ott abban a helyzetben semmi nem számít. Nem te leszel az első aki kiabál. A fájdalmat meg ki kell bírni és kész. És ki is fogod, aztán amikor a hasadra fektetik a babát és megszűnik minden fájdalom az leírhatatlan érzés. Könnyű szülést kívánok :)
2020. dec. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
57%
Pontozzuk fel egymást mi többen vagyunk :D
2020. dec. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%

Ne félj! Most még nem hiszed el, de ott minden átértékelődik. Meg tudod csinálni! Na meg bent nem marad. :)

Ami a fájdalmat illeti, nekem baromi alacsony a fájdalom küszöböm.. komolyan..nagyon.. de epidurális nélkül végig csináltam. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy milyen fasza csak vagyok, hanem ott, akkor, abban a pár órában tényleg egy teljesen más mentális állapotba kerültem. Biztos kierőszakolhattam volna az érzéstelenítést, de volt egy nagyon kedves szülésznő aki bátorított és végül nem kellett. Rossz élmény sem maradt bennem. Szóval természetes hogy félsz, izgulsz, aggódsz, de semmi okod rá! A végén ott lesz a kis csoda a karjaidban és csak ez számít! :)

2020. dec. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
56%

Nem félek. Egyedül attól félek hogy nem engedik közben levenni a maszkot, amiben nem kapok levegőt.

Úgysem tudjuk megúszni, ki kell bírni, egyszer úgy is vége lesz 😊

32 hetes vagyok.

2020. dec. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
64%
Hát én attól nem félnék, hogy ordítani fogsz, nekem csak nyüszíteni volt erőm 🙄🤣 nem kell félni, túl kell esni rajta.
2020. dec. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!