Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Idösebb anyukák,a fiatal...

Idösebb anyukák,a fiatal férjeteknek,pasitoknak,mennyi idő után szültetek gyereket,mennyi gyereket,milyen érzés volt fiatal pasival gyereket várni?

Figyelt kérdés

2020. dec. 16. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Hát én 4 évvel vagyok csak idősebb a páromnál, 2 év után esküvő aztán gyerek
2020. dec. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Köztünk 2 év van és 14 évvel a megismerkedésünk után vállaltunk gyereket (22 voltam, amikor összejöttünk, 36 évesen szültem).

De ismerek egy sokkal durvábbat, ott az anyuka 36 és 38 évesen szült, apuka pedig csak 20 éves volt az első gyereknél.

2020. dec. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
4.5 évvel vagyok idősebb a férjemnél. 4 év együttlét után tavaly született gyerekünk és most 5 év után még egy. Igazából senki nem gondolja, hogy én vagyok az öregebb, mert szerencsére jók a gének, de persze ez az életkoron mit sem változtat. A terhesség alatt igazából túl sokat a helyzettel nem tudott mit kezdeni, de a gyerek körüli teendőkben nagyon sokat segít. Felnőtt a feladathoz. Büszke vagyok rá.
2020. dec. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Istenem. De egy életképtelen nő lehetsz 40+ évesen, ha napi szinten az összes kategóriában a gyk-n kérdezed a jó népet..


Ne akarj egy 15 évv fiatalabb srácnak szülni.

Ne cseszd el az életét, mert úgy se fog hosszútávon veled maradni.

2021. aug. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!