Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beindult nalam a vajúdás majd...

Beindult nalam a vajúdás majd leállt teljesen magától. Aki volt igy mennyi ido mulva indult ujra?

Figyelt kérdés
Szombat éjszaka 1 órától kezdődtek z osszehuzodasok, elegge rendszertelenul, majd délben bementem az ügyeletre akkor 10-15-8 percesek voltak de felvaltva. Megvizsgálták, egy ujjnyira tagultam majd a folyamat leállt. Az éjszaka ujjra elkezdtem érezni a fajasokat, ugyan olyan rendszertelenek. Orvos szerint akar par nap is lehet mire ujjra beindul. Elso babam igy kicsit aggódom, koszonom ha valaszoltok

2020. dec. 21. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Az a lényeg, amit az orvos mond, és nem az, amit a szóbeszéd.

Itt most sok kismama elmondhatja, hogy vele hogyan is történt.

De az ő szervezetük egyenként nem ugyanaz, mint a tied.

Ami közös, hogy mindannyian szültek, de alig van két egyforma

eset.

Az ORVOSod diagnózisa a fontos.

2020. dec. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Ezért nincs értelme ilyen hamar berohangálni a kórházba. Bőven elég rendszeres 5 percesekkel menni.
2020. dec. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Így van, hallgass az orvos utasítására. Mindenkinél más a helyzet, mindkinek másképp folyik le a szülés.


Bent tartanak kórházban?

Engem bent tartottak, és nézték folyamat a baba szivhangját, nekem végül császár lett, mert oxi ellenére se rendszereződtek a fájások és nagyon meg volt tekeredve a köldökzsinór a baba nyakán.

2020. dec. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves masodik. Most mar en is rájöttem, hogy tul hamar mentünk be a kórházba es amiatt állt le az egesz folyamat. Picit tul aggódtam a dolgot.

Nem tartanak bent a kórházban, ugyanis egy utcányira lakunk onnan es a babával is minden rendben.

2020. dec. 21. 19:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a bemenetel miatt állt le. Lehet, hogy amúgy is leállt volna. Ez az állapot simán eltarthat napokig is. Bár drukkolok neked, hogy ne így legyen :) Jó egészséget, gyors, és könnyű szülést kívánok!

2-es voltam

2020. dec. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2020. dec. 21. 20:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nalam is hasonló volt. Es en is azt gondolom a kórhaztól allt le, legalabb is nálam. Mikor bementem mar 5 ujjnyira nyitva voltam csodalkoztak is, hogy nem mentem hamarabb hiszem hetnel mar szüles. Ahogy ezt kimondta a doki el kezdtem izgulni meg többen felnyúltak nagyon zavart, annyira hogy elmúlt a fajdalom, ami addig rendszeres volt. Ez delutan 3-kor volt este 11-re lett meg a baba. Meg kellett varni visszajöjjenek a fajasok.
2020. dec. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem màr egy hònappal a szülès előtt is volt 1x, hogy azt hittem megszülök. Szerintem akkor èrdemes csak kòrhazba menni, ha màr nem tidsz 2 fàjàs közt beszèlni sem. (hacsak nincs erős vèrzesed, vagy mas bajod)
2020. dec. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!