Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kórházak szülészetén a vip...

A kórházak szülészetén a vip szobák le vannak zárva? Március április környékén szerintetek már fel lesznek szabadítva?

Figyelt kérdés
2020. dec. 22. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Miert lennenek lezarva? 😃
2020. dec. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Nincsenek lezárva.
2020. dec. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
A Szent Imrében le van zárva, hogy meddig lesz így nem tudom.
2020. dec. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1es,a járvány helyzet miatt. Hogy fenntartsák szükség esetére... Igen, pont a Szent Imre érdekel.
2020. dec. 22. 23:59
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Ugyan úgy igénybe vehető.
2020. dec. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lezárva vannak, hanem átalakítva többágyassá, nálunk legalábbis, mert átkerült a másik kórház szülészeti is, és nincs hova tenni a nőket szülés után.
2020. dec. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem ertem,miert kellene vip szoba szukseg esetere? 😅 Illetve nem is irtad oda melyik korhaz erdekel,az orszagban van jopar korhaz,jopar szuleszeti osztaly,ezaltal jopar vip szoba is,es egyaltalan nem biztos,hogy mindenhol ugyan az a szitu all most fent,virus ide-vagy oda.
2020. dec. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó. A vip szoba nem vip szoba minőségében él a járvány alatt. Csak az előírt ágy db szám miatt elkulonizik a cocidosaknak. Azért kérdeztem mert nem tudtam nem e kötelezően kiadták jogszabályba ebben a hülye helyzetben
2020. dec. 23. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!