Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire vészes maszkban...

Mennyire vészes maszkban szülni? Milyen érzés a vajúdási fájdalom?Késszúrás szerű vagy görcsös?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Napokon belül szülök és félek attól,hogy a maszkban alig kapok levegőt. Olvastam különböző légzési technikákról,de azt maszkban,hogy lehet kivitelezni?

A fájásokra anyu azt mondta,hogy mensi szerű,csak erősebb,én viszont inkább szurkálódásokat éreztem a napokban,illetve egy vetélésemnél is késszúrás szerű volt a fájdalom. Nagyon félek.


2020. dec. 25. 14:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Ki mondta, hogy maszkban kell szülni? Covid idején szültem és nem kellett maszk a szülőszobán, apukának se.
2020. dec. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Ne félj!

A fájdalom görcsös, mivel izomösszehúzódás okozza. A fájásszünetekben egyáltalán nem fáj. Viszont a végén hiába van szünet, már nagyon feszül odalent.

Igen, akkor, ott, nem egy leányálom, de túlélhető.

2020. dec. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kedves első.A kórház előírja.
2020. dec. 25. 14:31
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Sok sikert...
2020. dec. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem minden kórházban kell maszk. Én inkább székelési inger szerű fájást éreztem. A vajúdás sokkal rosszabb volt, az inkább görcshöz hasonlítható erős deréktáji fájásokkal.
2020. dec. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Én 3 hete szültem maszkban.

Megmondom őszintén onnan tudtam, hogy maszk van rajtam, hogy megnéztem a képet amit a férjem csinált rólunk 😀

A maszk volt a legkisebb problémám abban a helyzetben fel sem tűnt, hogy rajtam van.

Viszont arra emlékszem, hogy a tolófájásoknál ott lehúztam az orrom alá. Senki sem szólt érte.

2020. dec. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

közeli kórházakban kötelező a maszk..szülés után is hordani a benn lét alatt. Már körbeérdeklődtem.Sőt engedély(kérvény) is kell az apás szüléshez,amibe szülök.

4es-TiborAndras...neked sok sikert..te sose fogsz szülni. Egyszer pedig átélhetnéd..valószínű meghalnál..pusz

2020. dec. 25. 15:41
 8/12 anonim ***** válasza:
4%
Milyen csodalatos eletet adni
2020. dec. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4%
Gondolnatok inkabb pozitivan annyasagra...
2020. dec. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%

7.

Nő létemre írom, hogy ne izgulj, rajtad kívűl millió nő megcsinálta és a pasik se halnának bele, úgyhogy szerintem ebből vegyél vissza. Ne álljál be azok sorába, akik ezt valami hatalmas hőstettként tartják évekig számon, mert te leszel nevetséges

2020. dec. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!