Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4. baba mennyre hamarabb...

4. baba mennyre hamarabb születik meg,az első 3-romhoz képest?

Figyelt kérdés
4. baba gyorsabban megszületik nem függ attól,hogy a kismama hány éves,hányadik terhesség,ez és az előző terhessége között kis korkülönbség,vagy nagy kor különbség sok év -kevés év telt el?

2021. jan. 1. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
háromrom?
2021. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Mi az a "3-romhoz"? Háromromhoz? Már van három romod?
2021. jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2%
2 perccel
2021. jan. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Jaj, miért szívóztok. Írja már le normálisan, akinek van tasztalata,
2021. jan. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A negyedik baba mennyire hamarabb,menyire előbb,mennyire gyorsabban születik ment,mint az első három: Előző háromhoz képest.
2021. jan. 1. 18:45
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Nekem a negyediknél volt a leghosszabb a kitolási szakasz, mert a baba nyakán volt a köldökzsinor, ami visszahúzta.

Mondjuk én az elsőt is megszültem 6 ora alatt, a harmadikat pedig 4 ora alatt. A tágulás gyorsan ment a negyediknél is, a kitolás húzodott el egy kicsit.

2021. jan. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%

4#: nekem van tapasztalatom írás terén szóval leírom normálisan:


"háromhoz képest"


Tessék.

2021. jan. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Anyukám mesélte, hogy a legkisebb testvérém (negyedik) született meg a legkönnyebben. Elküldték WC-re szülés előtt, de már jött kifelé, gyakorlatilag "kipottyant". Amikor szültem a lányomat, volt egy szobatársam, aki szintén a negyedik gyermekét szülte és ő is azt mondta, pikk-pakk meg lett a baba. Édesanyámnál és a szobatársnál is nagyobb korkülönbséggel voltak a testvérek.
2021. jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
A többi romhoz képest előbb születik meg a negyedik baba, de általában nem a mennyre, hanem a földre.
2021. jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem:

Elso 5.5 ora

Masodik 2 ora

Harmadik 2 ora

11 ev mulva negyedik 2 ora.

2021. jan. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!