Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni első menstruáció...

Szülés utáni első menstruáció nagyon kevés, ez rendben van?

Figyelt kérdés
10 hónapja szültem. Tegnapelőtt reggel jött meg először azóta (tuti az, mert éreztem a pms-t is, de még szoptatok amúgy), viszont nagyon kevés. Ha nem cserélném a betétet, akkor nem töltene meg egyet sem egy nap alatt. Ez normális? Hétfőn kérek majd csak időpontot rákszűrésre, akkor tudok majd kérdezni dokit. Nektek hogy volt?
2021. jan. 1. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, az enyém olyan bő volt mintha disznóvágáson én lettem volna a disznó. Találóan btw.
2021. jan. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mint az első válaszolónak.
2021. jan. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A fiam után durva mennyiségű volt, de idővel beállt. Most a lányom után teljesen normál mennyiségű.

Szerintem ez is ugyanolyan egyedi mint minden női dolog. Nem hiszem hogy aggódnod kell. Lehet fog még változni, akár a szoptatás végével, akár idővel.

2021. jan. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 10 hónapra rá jött meg és kevés volt,mint világ életemben
2021. jan. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!