Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A hátrahajló méh befolyásol...

A hátrahajló méh befolyásol valamit a szülésben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hátrahajló méhem van a dokim azt mondta. Szerintetek a szülést befolyásolja vagy azt hogy nehezebben indul be a szülés folyamata?
2021. jan. 2. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem befolyásol.
2021. jan. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hátrahajló volt az elsőnél. De az a 12. Hétig előre jön mivel előre tud csak nőni a méh.

Ja és nekem vissza sem hajlott hatra . Most a másodikkal 5+ pár naposan előrehajló méhem volt.

2021. jan. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató! Köszönöm szépen! Csak most bent vagyok a kórházban és be kell indítani a szülést, mert nem akar indulni (attól féltem hogy emiatt lehet esetleg császár) szerintetek mi lehet az okat hogy nem indul be magától? Első baba.
2021. jan. 2. 16:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól Erzsi magát odabent. Én 40+6ra szinten. 2es vagyok
2021. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :)
2021. jan. 2. 19:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nekem is akkor mondták amikor kiderült, hogy terhes vagyok. 40+3on indították 4 óra alatt megszületett természetes úton. Első baba volt, semmit nem befolyásolt :)
2021. jan. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ezt jó olvasni! Remélem nekem is hamar megszületik a kisfiam! :)

Csak sajnos még nem tudom eldönteni hogy mikor feszíti magát vagy keményedik nem is tudom és van fájás az jóslófájás e?!

2021. jan. 2. 21:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha kifeszíti magát egy adott helyen kemény csak akkor a baba ha viszont az egész hasad kőkemény és eltart egy kis ideig az a has keményedés de nekem társult hozzá enyhe mensi görcs plusz egy kis derékfájás nekem ilyen volt a jósló. :)

Hidd el a szülési fájdalmat nem lehet össze keverni a jóslóval. Egészen más fájdalom!

Könnyű szülést!🙂

6-os voltam

2021. jan. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!