Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális ha terhesség végén...

Normális ha terhesség végén egyre jobban érzem magam?

Figyelt kérdés
40+1 napos vagyok, és nemhogy nehezebb lenne a terhesség, de egyre jobban érzem magam. Ez normális? Már lassan úgy érzem ez a kisbaba nem fog soha megindulni. Jövő hét elején indítanak, nagyon szeretném elkerülni.
2021. jan. 6. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is igy voltam. Nálam olyan 38.héten volt a hotpont. Akkor minden bajom volt, aludni nem tudtam...


Aztán a 39.hetem ugy nézett ki:

Szerdán nagybevásárlást tartottam az auchanba. Tologattam a puposan megrakott kocsit.

Csütörtökön kifestettem a nappalinkat, butortologatasostól, takarításostól, mindenestől, egyedül 😅

Pénteken barátnőmmel csavarogtam egész nap a városba.

Szombaton férjemmel és egy barát párral elmentünk tútázni, 4kmt lesétáltam. Vasárnap a 2000m2es kertünket férjemmel összegereblyéztük.

Hétfőn itthon még egy nagytakarítást lenyomtam

Kedden megpihentem

Szerdán megszültem 🤣🤣🤣

2021. jan. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy voltam majdnem mint az első válaszoló.

39 hetesen született meg a 2. kislányom. Előtte nap átrendeztem a nappaliban a bútorokat, takaritottam stb. Masnap folytatni akartam az előtérrel de volt otthon fajasmero készülék ami továbbította a dokinak az adatokat és ő hívott hogy nem-e lennék kedves bemenni hozzá a kórházba mert így néz ki hogy ebből szülés lesz.

Nem akartam neki elhinni annyira jól éreztem magam, mondtam is neki hogy még nem végeztem, dolgom van 🤣🤣 azt mondta hogy megnéz és ha tévedett akkor hazamegyek és folytathatom. Hát igaza lett, a hívás után 7 órával megszületett a lányom 😁

2021. jan. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezen gondolkodtam el pont én is a minap. Igaz, még csak a 38. hétben vagyok, de eddig borzasztó nehéz volt. De pár napja, mintha elvágták volna, sokkal fittebbnek érzem magam. Nem tudom, mitől lehet ez, első terhességnél nem tapasztaltam ilyent.
2021. jan. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!