Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tanácsot megnyugtatást tudtok...

Tanácsot megnyugtatást tudtok mondani méhsüllyedéses szüléshez?

Figyelt kérdés

Egyelőre úgy érzem, lesz ami lesz, de aztán belebonyolódok a kérdésbe és elkezdek aggódni..

Eddig le a kalappal a testem előtt, azt hittem lesznek problémák a kihordással, de szerencsére így közel a 35.héthez eddig nem érzem hatását, maximum jobban nyomja a csontjaim lent. Az első szülésem óta alacsonyan van a méhszàjam, nem zavaró, de egy egy székrekedés alkalmával sajnos tapintható is a pisilés utáni törlésnél, hogy dudorodik..

Szülésnél mire számíthatok? Eltúlozva - nem fog kifordulni a nyomás hatására a hüvelyem vagy valami? Lehet butaság, de ilyen képek vannak előttem..



2021. jan. 10. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Az orvostól kérj tanácsot.
2021. jan. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

Az orvos mit mondott?

Nem császároz?

Kriston Andrea intimtornáját végzed?

2021. jan. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A doki annyit mondott, hogy inkább utána lesz majd gond, biztosan kell majd intimtorna. Addig is az a fontos, hogy ne hízzak, mert az is terheli.

De nem vizsgált meg fizikálisan..

2021. jan. 10. 18:45
 4/11 anonim ***** válasza:

Én érintett vagyok a dologban,a 2.szülésnél lett, és hüvelyfalsüllyedés is. Beszéltem többekkel is és azért nem is lesz 3.mert ez jellemzően rosszabb lesz egy újabb szüléstől és mint a mellékelt ábra mutatja,mint a legtöbb doki és a tiéd is,pont beleszarik a dologba. Hisz mit számít, nem az ő méhe fog kilógni, nem az ő méhét kell esetlegesen kivenni,nem ő fog fájdalmakkal élni, nem az ő szexuális élete vágódik gallyra.Szerintuk ez nem indok császárra,vezzeg ha az ő feleségük puncija lenne...

Mert akkor mondjuk megvizsgál meg elmondja,hogy már intimtirnázz. Holnaptól. Rengeteget jelent hidd el,én 2 hónap alatt vissza tornáztam a méhemet a hüvekyfalsüllyedés is jelentősen javult de nem lehet abbahagyni.De nekem nem volt ilyen súlyos mint neked A Kriston könyv letölthető,javaslom minél előbb kezd el. Napi 7-10 perc.

2021. jan. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

És terhesen is neki lehet állni?

2021. jan. 10. 19:53
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Teljesen nyugodtan. Pár hét után magad is tapasztalod majd,nekem a hüvelyizmaim nagyon feszesek lettek,és a 2 probléma közul is az egyik megszűnt,a másik tünetmentes. De abbahagyni nem lehet,én betegség miatt meg lustaságból hagytam ki vagy 4 hetet és éreztem is a következő mensinél...ugyhogy most csinálom újra minden egyes nap.

Remélhetőleg még van pár heted kicsit meg tudod erősíteni úgy a szalagjaidat,hogy rosszabb ne legyen.Aztán szülés után pár nappal folytathatod. 2.baba?

2021. jan. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ha valakit érdekelne a kérdés később, a dokimmal beszélgettünk erről és ezeket mondta:


- A méh/hüvely kiesése, kifordulása szülés közben bárkinél előfordulhat, annál is, akinek nincs süllyedése. Viszont nem törvényszerű, hogy akinek süllyedése van, annak ilyen miatt kellene aggódnia.

- A méh biztosan mégjobban terhelve lesz a második szülés után. Tehát mindenképp megszületnek a gyerekek sülyedéssel is, de a legtöbb panasz és gond a szülés után lesz aktuális, nem közben. Ehhez kell majd az intimtorna.

- A dokim nem találkozott még olyan esettel, ahol ne lehetett volna megszülni természetes úton a babát süllyedéssel.

- A méhsüllyedés nem hozza magával automatikusan a császár igényét.

- Alacsony testalkattal közel 4 kilós gyereket szülni, kb egyenes út a húgyhólyag/méh/hüvelyfal süllyedéshez sajnos. Én pont ebbe a kategóriába tartozok, ráadásul most már lassan 2 gyerekkel. A második is 4 kiló körüli lesz..

2021. jan. 20. 13:46
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ez borzasztó,hogy mindenképp megszülesztenek,még ha tönkre is mész teljesen :(
2021. febr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Közben megszületett a második gyermek és nem tudtam volna megszülni a méretei és súlya miatt, császár lett. De a doki szerint nem maradt volna épen a szövet rendszerem, a hüvelyi izomzatom ha végül valahogy mégis megszülöm. Úgyhogy ennek így kellett lennie.
2021. febr. 21. 13:24
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok,szerintem a császár a legjobb ami törtenhetett veled ebben az esetben.
2021. febr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!