Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik úgy döntöttek, hogy nem...

Akik úgy döntöttek, hogy nem engedik be a párjukat a szülőszobára, azok miért döntöttek úgy?

Figyelt kérdés
2021. jan. 14. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk ebben nagy volt az egyetértés. Ő nem akart bejönni és én sem akartam hogy bejöjjön. Nem érzem úgy, hogy megnyugtatott volna bárkinek a jelenléte. Sőt inkább csak frusztrált volna.
2021. jan. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem akartam hogy lásson úgy. O sem akart bejönni. Nekem ez nem élmény esemény.

Én inkább a noveremet kértem meg h jöjjön el velem, de igazából mindegy volt közben hogy ott van e. Utána lett volna jó ha maradhatott volna.

2021. jan. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Én az egyedül szenvedő típushoz tartozik.Kifejezetten irritál mikor valamim fáj és ott sertepertél mellettem valaki, hogy na mit segítsek, hogy lesz jobb stb...Hát horror lett volna.A szülésznő,orvos is sok volt sokszor:)Párom meg ismer, úgyhogy hamar eldőlt milyen szülés lesz.
2021. jan. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Én befelé, egyedül szenvedek.

Gyerekként is ilyen voltam, kicsiként is inkább elvonultam, ha fájt a fülem, fogam, fejem, bármim. Nem sírtam, nem ordítottam, hanem a saját nyugalmamban próbáltam lenni, mert az csak frusztrált, ha valaki ott volt mellettem és "tartanom kellett előtte magam".

Tudtam, hogy úgysem tudott volna ott segíteni majd és nem akartam volna, hogy így lásson.

2021. jan. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert úgysem tud érdemben segíteni, az ömlesztett "hogy vagy,", "hol fáj", "nagyon fáj", stb. kérdéseitől - amik jószándékúak ugyan, csak minek - két perc alatt felb...ám magam :D
2021. jan. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Még nem szültem, de szóba került már ez a párommal. Aggódva mondta, hogy ő nem igazán szeretne bent lenni. Én meg megörültem ennek, mert igazán én sem szeretném, hogy bent legyen. Ha ragaszkodna hozzá, szerintem nem utasítanám el, mert végül is joga van hozzá, de így inkább örülök, hogy nem akar.

Magamból kiindulva, én is rosszul viselem, ha egy szerettemet szenvedni látom. Tehetetlen érzés, mert nem tudsz rajta segíteni. Szerintem sokszor rosszabb ez egy kívülállónak, mint aki tényleg benne van. Nem szeretném, hogy rosszul legyen és igazából semmi szükség arra, hogy ott legyen.

2021. jan. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
A férjem bent akart lenni, én nem igazán szerettem volna mert tudom hogy rosszul van az ilyenektől meg nem bírja nézni ha szenvedek de végül megbeszéltük, hogy ha annyira akar jöjjön be de ha úgy érzem én vagy ő akkor kimegy. A vajúdás alatt inkább csendben szenvedtem magamba fordulva csak az arcomon látszòdott a fájdalom meg hogy sòhajtozok és amikor ránéztem a férjemre láttam hogy tiszta könny a szeme, ekkor kiküldtem levegőzni. 1 òra mulva ért vissza pont kitolásra. Na ott nagyon jò volt hogy ott volt. Törölgetett, tartotta bennem a lelket meg mondogatta hogy sikerülni fog. Végül nem bántam meg hogy ott volt és ő sem:)
2021. jan. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!