Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem rossz, hogyha szülés...

Nem rossz, hogyha szülés közben azt hallgatod, hogy vajúdik meg szül egy másik nő, mert csak egy kis vékony fal vagy egy függöny választja el egymástól a szülő nőket?

Figyelt kérdés
2021. jan. 17. 15:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
87%
9 vagyok. Rám is rám szóltak a vajúdás végén, hogy ne nyöszörögjek.
2021. jan. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
98%

Lehet, hogy zavart volna. Meg én is zavartam volna màst. Vastag ajtòk voltak, külön szobàban vajùdtam, ott is szültem. Üvöltöttem iszonyatosan,mert fàjt.

Nem tudom mennyi hallattszott ki belőle, akkor nem is èrdekelt. Ha mellettem szült volna más is, kb. az èletkedve elment volna a hangomtòl.

2021. jan. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
98%
Off: Amúgy engem érdekel: miért nem engednek nyögdécselni sem? Engem se engedtek elég arrogáns nővért fogtam ki folyton beszólt.
2021. jan. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
93%
Azèrt nem engednek,mert zavarod a szemèlyzetet. Nekem nem szòltak be, pedig, visìtottam,mint akit ölnek. 12-es voltam.
2021. jan. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
92%
Nekem azt mondták, hogy azért, mert akkor kevesebb erő marad a végére, meg nem oda koncentrálod az erőt ahova kell, hanem az üvöltésre megy el. 2es voltam.
2021. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
74%
Nekem halvány fogalmam nincs arról se, ki volt az en szobámban, nemhogy a másikban 🙂
2021. jan. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
97%
Jó, hát a kitoláskor nincs haszna az üvöltésnek, az oké, de hogy a vajúdás alatt nyögdécselni se legyen szabad... Egyébként arra van egy halom kutatás már, hogy a káromkodás csökkenti a szubjektív fájdalomérzetet, szóval annak mindenképp van értelme
2021. jan. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
95%
Fu ez szánalmas, hogy raszolnak valakire. Oké, ne uvoltson teli torokból, mert tényleg meg el az oxigén, de hogy ne is nyöghessen... En is 33 órát vajudtam. A vége fele nem orditottam, hanem ilyen nem tudom milyen torokhangot adtam ki. Nem szólt be senki. De nem is lett volna tanácsos. Ott és akkor en már az orvost is elküldtem az anyjába, mikor közölte, hogy akkor most lehet, hogy megcsászároz, mert kezd ödémásodni a méhszáj. Mondtam neki, ha ez 24 órája nem jutott eszébe, annak ellenére, hogy nem tagulta semmit kb 30 óráig a 33-bol, akkor most már legyen szépen kreatív és oldja meg. Megoldotta.
2021. jan. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
81%

Fű, borzasztó lehet... szerencsére mindkét gyerekemnel olyan szerencsém volt hogy úgy tudtam időzíteni, hogy a vajudast otthon töltöttem.

Ahogy írjatok úgy érezném magam mint egy allatfarmon...:(

2021. jan. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
89%
Nem az üvöltést hanem a halk nyögéseket is nehezményezték.
2021. jan. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!