Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem rossz, hogyha szülés...

Nem rossz, hogyha szülés közben azt hallgatod, hogy vajúdik meg szül egy másik nő, mert csak egy kis vékony fal vagy egy függöny választja el egymástól a szülő nőket?

Figyelt kérdés
2021. jan. 17. 15:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
97%
Nem szóltam rám egyszer sem pedig a végén hangos voltam már. A vajúdást az oxitocinig hallkan csináltam végig. Nem zavartak a kismamák. A vajúdóban 6-an voltunk. A szülőszobák messzebb vannak egymástól így azt sem hallottuk csak ha tényleg üvölt valaki.
2021. jan. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
86%
A hangos üvöltèstől sem jut kevesebb oxigèn a babànak, csak evvel befolyàsolni lehet a szülő nőket. Ha elhitetik velük, hogy a baba èrdeke, akkor hallgatnak.
2021. jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
88%
22 azért de. Ha ahelyett hogy befelé melyeket lelegeznel kapkodod a levegőt és kifelé orditod, akkor kevesebb oxigén jut be. Ebben semmi extra nincs. Ettől függetlenül néha kell egyet üvölteni és valóban attól senkinek nem fog baja esni.
2021. jan. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Rettenetesen üvöltöttem, mègis maradt elèg levegőm szülni.
2021. jan. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
9 vagyok, én nem kiabáltam, csak nyöszörögtem a fájáskor, közte nem. A váltás szülésznő kiscsaj jól leszólt, hogy hagyjam abba, csak annyi óra után nem volt erőm, hogy megvédjem magam, utána meg nem találkoztam vele. Egy tanulság van számomra: a másodiknál itthon leszek 2 percesekig, és úgy nyöszörgök, ahogy jól esik.
2021. jan. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!