Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vitettek a kórházba bimbó...

Vitettek a kórházba bimbó védőt és krémet?

Figyelt kérdés
Illetve utána szükségetek volt valamelyikre? Ha igen melyikre és mikor?
2021. jan. 17. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem. Krémre elsőnél szükségem volt, nem is tudtam sokáig szoptatni, mert nem sikerült korrigálni a technikáját szakértővel sem. Másodjára krém se kellett, hosszan szoptattam.
2021. jan. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Vittem és kellet mindkettő mindkét szülés után
2021. jan. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vittem mindkettőt, a védőt sosem használtam (bánom is hogy vettem, kidobott 5000 ft), a krém viszont jól jött.
2021. jan. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem vittem, de hoztak be, a védővel még annyira sem tudott enni, mint nélküle, a krémet meg vagy 2x használtam mielőtt kidobtam volna
2021. jan. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Off :

A krém nagyon jó télen szájra és kézre ha esetleg megnarad 😂😁

2021. jan. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Védőt nem vittem de bent adtak a csecsemosok mert befelé forduló volt az ajka és csak úgy ment, 1 évig védővel szoptattam.

Mára már persze tudjuk miért csak azzal sikerült

2021. jan. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Védőt is és krémet is vittem, mindkettőre szükség volt.
2021. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Egyiket sem vittem, lanolinos krémet adtak a csecsemősök otthonra is (Honvédkórház). 2 hét múlva már krém se kellett.
2021. jan. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%
Egyiket sem vittem, megszenvedtünk érte rendesen az elején, de megtanították bent a csecsemősök a helyes szoptatási technikát, amiért nagyon hálás vagyok. Krémet egyszer kellett használnom, mikor 13 hónapos volt a kislányom és vagy 4 napig azzal szórakozott hogy rámharapva lerántotta magát szopi közben. Egy termékmintányi mennyiség elég volt.
2021. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem vittem egyiket sem. Védőt másnap a férjem hozott be, nem akart kifordulni a bimból, kellett.

Krémet kb 3hétig használtam, de az már csak akkor kellett, mikor hazajöttünk a kórházból. A védőnőnk szoptatási tanácsadó is, annyira jó tanácsokat adott, hogy utána sebesedtem ki. A fiammal a saját technikánk jó volt mindkettőnknek, a védőnő tanácsát megfogadtam, onnan lettek a bajok. Visszaálltunk at eredetire, 3hét alatt meg is gyógyult a mellem. (Az egyikből konkrétan egy gombostű fejnyi darad kiszakadt valahogy)

2021. jan. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!