Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszar metszes utan verzes...

Csaszar metszes utan verzes megszunt most ujra van. Ez normalis?

Figyelt kérdés

A gyermekagyagyi verzesem normalis volt, fokozatosan mult el az elenkbol a gyengebbe majd lett a,sargas folyas majd megszunt korulbelul az 5. Heten.

A 7. het 1napjan volt egy 4 napig tarto gyengebb verzes gondoltam hogy talan mar a menstruacio gyengebben.( nem szoptatok ugy tudom ilyenkor hamarabb van)

Majd most ra 1,5 hetre erosebb verzes. Tegnap benyelilalo fajasok voltak neha az alhasamba, mara pedig elkezdott a verzes reggel gyengen mostmar erosebben, elenk piros.


2021. jan. 19. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Menj orvoshoz! Ez nem játék főleg egy császár utan, komolyan kell venni. Lehet normalis, de lehet bazi nagy, baj van. Jobb lesz ha ezt az orvos dönti el nem itt a gyakorin!!
2021. jan. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A 6 hetes vizsgálaton megnéztek rendesen? Mert ha akkor mindent rendben találtak, lehet hogy most már a mensi jött így 8-9 hét után.

Nekem császár után 7 hétig volt vérzésem, de az utolsó 4 hét kb csak ilyen pár napig volt valami, pár napig nem, aztán megint..

2021. jan. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem csak simán menstruálsz. Nekem is 8 hétre jött meg császár és természetes szülés után is, szoptatás mellett. 😊
2021. jan. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Első 2 császár után rögtön 6.hét után megjött pedig szoptattam.

Most fog lejárni a 6.hét a 3.császárom után kiváncsi vagyok 🤔 itt rádásul 3 hétet véreztem épp csak.

2021. jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom, igazatok van, ugynezki hogy mensi:)
2021. jan. 21. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!