Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Véleményeket szeretnék kérni...

Véleményeket szeretnék kérni a Róbert Károly magánklinikán történő szüléssel kapcsolatban. Örülnék a saját tapasztalatnak, véleményeknek. A szülés árakat láttam a honlapon, azokat tudják tartani, reálisak?

Figyelt kérdés

2021. jan. 20. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Èn decemberben szültem a Robertben ügyeletes szülésznővel es ügyeletes orvossal, a 36.hétig máshova jártam terhesgondozásra.

Nem tudom, konkrétan mire vagy kiváncsi; az ár korrekt volt; annyi volt, mint ami a szerződésben szerepelt, bar nekunk javasoltak, hogy maradjunk plusz egy éjszakát, mert sík súlyt vesztett a pici es ezért lett több a vége.( ezt is ránk bíztak, nem beszéltek ra) illetve a korona tesztert is fizetni kelltt pluszban, de az is bele volt írva a szerződésbe


En alapjában véve nagyon meh voltam elégedve, nagyon megérte főleg ebben a bizonytalan korona vírusos helyzetben. Nagyon jo volt, hogy a ferjem végig bent lehetett illetve a szobát is ugy kértük, hogy o is bent tudjon maradni velünk, a kaja is fantasztikus volt, a gyermekagyas osztályon mindenki nagyon kedves es figyelmes volt, minden segítség elérhető volt, de nem zavartak feleslegesen, csak reggel néztek be illetve ennivalót hozni, valamint neha a csecsemos nővérek illetve szoptatasban segítettek, ha kellett; mutattak furdetest es pelenkazast is, hazamenetel elott ks segítettek az oltoztetesben


Sajnos en elfolyt magzavtvizzel mentem be es mivel órákig nem jöttek a fajasok, a végen oxit kaptam, a szulesznok mindenben támogattak (labdan, állva es kádban vajúdás), csak akkor jöttek ha az adagot kellett emelni egyébként egyedül hagytak a férjemmel

Sajnos nekem a végen sürgősségi császár lett a vége, de abban is eszméletlen profik voltak, egy perc alatt kész volt a műtő es a csapat ott várt, a hegem is egyelőre ugy nez ki , szepen gyógyul es nekem személy szerint hazamenetel utani második napon már nem is fajt, simán mozogtam minden gond nelkul.


Facebookon is van egy csoport,ahol olvashatsz tapasztalatokat illetve tudsz kerdezni is


Remelem, segítettem 😊

2021. jan. 23. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a kimerítő választ. Elolvastam a Google és Facebook értékeléseket, igazából a szülés a legtöbb értékelő szerint csodálatos élmény volt, a csecsemőellátásra vonatkozóan azonban rengeteg negatív észrevétel volt, ráadásul több anyuka is ugyanazokat a problémákat jegyezte meg. A meddőségi centrumba jártunk, azzal a részével teljes mértékben elégedettek voltunk, azonban a negatív vélemények elbizonytalanítottak a szüléssel kapcsolatban, főleg ebben az időszakban, hogy semmit nem lehet tudni, hogy államiban mire lehet számítani. Amit negatív problémaként jeleztek még, hogy problémás terhességeket nem is vállalnak, ezt is többen megjegyezték.

Az viszont szimpatikus, hogy a terhesség vége felé is mehetünk oda, ha úgy döntünk.

A Facebook csoportot milyen néven találom meg?

Nagyon szépen köszönöm a válaszod, most picit visszaadtad a hitem bennük.

Gratulálok a babához!

2021. jan. 23. 06:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekunk nem volt semmi panaszunk a csecsemos noverekre, nem sok vizet zavartak, viszont ha ugy hozta szükség, akkor ki lehetett értük menni es szólni nekik, hogy jöjjenek

A csoport neve A Robert Magankorhazban Szültem / Szülők

Nyugodtan írj nekem is ha gondolod es amint tudok, válaszolok, ha van mèg kérdésed

2021. jan. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Császár után ott rád teszik a gyereket egy picit? Vagy mi ott a menete ilyenkor?
2023. aug. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!