Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek elerjuk valaha...

Szerintetek elerjuk valaha azt a szintet, hogy az mehet szulesznonek csak, aki msr szult?

Figyelt kérdés

A sajat szulesemnel 11 orat vajudtam a szuloszoban, elotte itthon kozel 2 napot. Burokrepeszres utan meg 3 orat csak szenvedtem, aztan kozbe beszelt a szuleszno, hogy jajj o is szult (csaszaroztak) tehat o marhara nem vajudott 2,5 napig, fogalma nem volt mit elek at.

Par napja egy baratnom szulesenel szinten a szuleszno, jajj sohajtsa el a fajdalmat, ne kiabaljon, nem faj az annyira. En csak igy neztem, aztan rakerdezett a baratnom, hogy es o egyebkent szult e mar, mire azt mondta, hogy nem... akkor miert is beszel o, hogy a baratnom, hogy vajudjon, nem faj az annyira stb. En fixen kotelezove tennem, hogy csak ha mar szult valaki, mehessen szulesznonek.. ha tudja mi a fajdalom...


2021. jan. 22. 17:45
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
88%
Te sem vagy teljesen normális, ha ez megfordult a fejedben, de semmi baj ;)
2021. jan. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
95%

Akkor nogyogyaszok se legyenek innentol orvosok, ha a te logikad szerint gondolkodunk. Sot, minden fajta betegseget csak olyan kezeljen, aki mar atelte...

Mellesleg a szuleszno nem egy csaladbarat szakma, igy valoszinulrg nagy szamban dolgoznak benne olyanok, akik meg nem szultek.

2021. jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
98%
Ja. Szerintem szülni is csak az szüljon, aki mar szult.
2021. jan. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:

1 Majd megtudod te is...😂


2 A szules nem betegse, kar is osszehasonlitani massal

2021. jan. 22. 17:53
 5/49 anonim ***** válasza:
93%

Ez mekkora baromság! Akkor férfi ne is lehessen nőgyógyász, mivel nem tud szülni.

Mindenkinek más az ahogy, megéli a fájdalmat, nyilván a szülés általában fáj, de más mértékben. Mi van ha a szülésznödnek nem fájt olyan rohadtul?

2021. jan. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
Orvosokrol nem irtam amugy, ok valamiert teljesen empatikusak, pl a baratnomnel is mondta, hogy felole kiabalhat, csak a szulesznok tunnek marha tapasztalatlannak
2021. jan. 22. 17:55
 7/49 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem jogos. Védőnő is csak az lehessen, aki legalább egy idényt eltöltött a kapuban.
2021. jan. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
97%
És honnan tudod, hogy a te szülésznőd nem vajudott? Én kereken 54 órát vajudtam. És jó szar volt. Mégis sürgősségi császár lett a vége.
2021. jan. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
96%

És akkor gyerek mellett ki fogja tudni elvégezni a több éves, kötelező gyakorlatokat is tartalmazó egyetemet, hogy szülésznő lehessen? Vagy ki engedheti meg magának, hogy gyerek mellett ne dolgozzon majd, csak iskolába járjon?


Vagy végezze el előbb az egyetemet, aztán menjen bolti eladónak, míg nem lesz gyereke?

2021. jan. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
95%
Nem értek egyet. A szülésznő nem élménybeszámolás céljából van ott, hanem bábai feladatokat lát el, természetes szülésnél orvosra sokszor nincs is szükség, mert menedzseli a szülésznő. Érti, tanulta, tudja. Nekem rohadtul mindegy, hogy más mit élt át, úgysincs 2 egyforma szülésélmény, egy hiperérzékeny személy akkor is rossz élménynek éli meg, ha mindenki körülötte a buksiját simogatta, aki rosszul tűri a fájdalmat sem fogja kevésbé fájdalmasnak megélni, mert másnak meg se kottyan. A menstruáció is fiziológiás folyamat, mégis vannak férfi nőgyógyászok.
2021. jan. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!