Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Többedik baba, méhszáj nyilalá...

Többedik baba, méhszáj nyilalása, nyákdugó potyog. Akinek volt már ilyen, mennyi idő múlva indult a szülés?

Figyelt kérdés
Már lépni is fájdalmas, mert iszonyúan belenyilal.

2021. jan. 23. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Mennyi idős terhes vagy?
2021. jan. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Mi az hogy nyákdugó potyog? Egyben távozik, amennyiben távozik (nekem pl nem).
2021. jan. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

37 hetes

A nyákdugó részletekben is távozhat. Ilyenkor szépen lassan nyílik a méhszáj.

Van aki szülésig zárt, és csak vajúdás alatt tágul. Nekik szokott egyben.

2021. jan. 23. 20:18
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Már simán beindulhat a szülés nálad. Amúgy sem sok idő van már hátra
2021. jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Nekem első gyereknél nem távozott nyákdugó, legalábbis nem vettem észre. Igaz, mikor bekerültem a szülészetre, még nem voltam kitágulva. Második gyereknél csak akkor távozott, amikor már 6-7 perces fájásaim voltak. Két darabban. Ez a délelőtti órákban volt, kora délután született meg a fiam. Szerintem nálad bármikor beindulhat a szülés.
2021. jan. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is “potyogott”. Rá két napra volt meg a baba.
2021. jan. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Múlt héten szültem, harmadik baba. Terminus napon, kedden kezdett el a nyákdugó távozgatni, nyilallgatások már korábban is voltak. Péntekig folyamatosan megyegetett el a nyákdugó, kósza keményedések jöttek-mentek, de a mehszájam zárt volt. Aztán pénteken már gyakrabban és erősebben jöttek jósló fájások, a vizsgálaton már 2 ujjnyira nyitva voltam, így bent fogtak a kórházban délután, este 9-kor a kezemben volt a kislányom.
2021. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Délelőtt elkezdett távozni a nyákdugó és aznap éjjel indult be a szülés 37+1-re.
2021. jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem 4.baba

Már nyitva vagyok, hétfőn megyek vizsgálatra. Kíváncsi leszek mit mondanak.

2021. jan. 23. 21:23
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem mindkét szülésem ugyanúgy indult, napokig távozgatott a nyákdugó, enyhe fájások, jóslók. Végül 2 ujjnyival kerültem szülőszobára. Az elsővel mire lepapíroztunk elfolyt a magzatvíz, a másodiknál repesztettek burkot.
2021. jan. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!