Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális ha szülés (természete...

Normális ha szülés (természetes) után 1héttel már nem vérzek?

Figyelt kérdés
csak nagyon kevés van,az is barnás.Normális ez?Csakmert hallottam hogy hetekig véreznek még,nekem meg 1hétig tartott,és akkor se volt sok,csak az első 2-3napban.
2010. aug. 15. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális. Hivatalosan egyébként is csak kb egy hétig tart a vérzős időszak és utána már csak erősebb folyás van. De előfordul az is, hogy 4-6 hétig ténylegesen véreznek.
2010. aug. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normális. Én is alig véreztem mondjuk engem rendesen kiporszívózott a doki mert császárral szültem. Jó volt hogy nem véreztem hetekig, örültem neki nagyon :) Örülj te is neki :)
2010. aug. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.Örülök persze,csak nemtudtam hogy így is normális e,de akkor megnyugodtam:)Jó nagyon,mert ebbe a melegbe nagyon nembírom a "nagyibugyit"+még a betét is,na meg még a nadrág...így meg elég lesz a tisztasági is.
2010. aug. 15. 20:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Szoptatsz? Én az első gyerekemmel 8 hétig véreztem. Nem nagyon persze, de barnás volt még a 6. hét után is. Ahhoz képest a 2. gyerekemmel már a kórházból hazajövetel után alig véreztem. De a gyerek nem tudott rendesen szopizni.

Kb 3 hetes korában kezdett el szopni rendesen. Egyszer úgy begörcsöltem szoptatás közben, hogy azt hittem mentőt kell hívni. Ott sírtam vagy fél órát. Na, utána elkezdtem rendesen vérezni megint.

2010. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szoptatok igen.
2010. aug. 16. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!