Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Két ujjnyira vagyok nyitva, a...

Két ujjnyira vagyok nyitva, a doki holnap reggel 7-re rendelt be, mára vagyok kiírva, valószínűleg holnap szülünk. Mit jelent az c. albicans gomba a hüvelykenet leletemen?

Figyelt kérdés
Most délután kaptam kézhez a leletet, már nem tudtam a dokit megkérdezni. Baj lehet a szülésnél?
2008. dec. 2. 17:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia. Azt hogy hüvelygombád van. Nekem is, de azt mondta az orvos, hogy ne aggódjak a babámnak nem lesz tőle baja. Én szombatra voltam kiírva, de nekem nem indítja ilyen korán be, majd csak pénteken, mivel a babám még jól érzi magát. Neked hogyhogy már egy nap után beindítja? Könnyű szülést, majd boldog babázást!
2008. dec. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Végig használtam a canesten kúpot kb havonta, de a dokim az egész terhesség alatt csak 2szer vett kenetet, az elején meg a végén.
2008. dec. 2. 17:25
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom biztosan hogy beindítja-e csak azt mondta, hogy valószínű, mert elég nagy már, egészséges, sokat görcsölgetek, a méhlepény IIIfokban érett, a magzatvíz meg határeset, majdnem kevés.
2008. dec. 2. 17:28
 4/15 anonim ***** válasza:
Ja, akkor értem. Persze, akkor jobb neki idekint. Nekem azt mondta a doki, hogy sajnos elég nehéz terhesség alatt elmullasztani a gombát, sokan nem is tudják, hogy az van nekik, mert nincs, vagy nagyon enyhe a tünete. Ne aggódj, ez nem fog gondot okozni a szülésnél.
2008. dec. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ, első baba amúgy is aggódom meg most már bennem van a "para" a szüléstől...
2008. dec. 2. 17:40
 6/15 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mit jelent, de azt igen, hogy könnyű szülésed lesz, ha már 2 ujjnyira nyitva vagy majd meglátod!
2008. dec. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
jaj nagyon izgulok és be vagyok tojva! Görcsölgetek fájogatok de ezt még nem érzem tapétaszaggatónak, a bébi teljesen irányban, remélem reggel megindulunk, vagy megindítják...
2008. dec. 2. 18:13
 8/15 anonim ***** válasza:
ha 2 ujnyira nyitva vagy hamar meglesz meglatod en egy ujnyival mentem be szulni( nekem is meginditottak) aztan 18 ora hoszaig tartott mire megszuletett a dragam:)
2008. dec. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

én 2 ujjnyira voltam nyitva, indították délelőtt 10 órakor és 3 kor meglett a kisfiunk.

szép szülést és sok sikert.


6 és fél hós kisfiú anyukája

2008. dec. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
En penteken voltam orvosnal es 2ujjnyival es szombaton du meglett a fiam 4 oras "fajdalom"utan!Sok sikert!
2008. dec. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!