Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Létezik olyan, hogy tágul a...

Létezik olyan, hogy tágul a kismama, rendszeres fájások vannak, elmegy a nyákdugó és vérzés is van a tágulás miatt és egyszer csak abba maradnak a fájások?

Figyelt kérdés

Egész délelőtt vizsgáltak, mert nyitva vagyok, rendszeres fájásaim voltak, vérzek és ma a nyàkdugó is elment. Erre itt fekszem az ágyban és jó ha félóránként van egy összehúzódás, viszont a tágulásos vérzés még megvan. Ez normális??

Napközben meg már a bőrönd mellett ültem, annyira egyértelmű volt hogy amint sűrűsödik, indulni kell... most meg csend van..


2021. febr. 8. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerint létezik ilyen.
2021. febr. 9. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
No, mi a helyzet azóta, megszületett a pici? :)
2021. febr. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem.. Csend van továbbra is. De a barnás pirosas folyás még mindig tart.
2021. febr. 9. 07:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy hete tart ez.

Nyákdugóm múlthét hétfőn elment. 2 ujjnyira nyitva vagyok. Minden nap megindul valami, és vége is lesz.

2021. febr. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen rendszeres fájásaim voltak igaz nem olyan erősségűek, nyákdugom is elment már pár nappal előtte, vérzésem az viszont nem volt. 40+3-ra szültem burokrepesztés+oxi. Pont ez miatt mert megindult valami de le is álltak.De végül 4óra alatt meg voltunk!😇
2021. febr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megnyugtató olvasni, hogy másnál is van hasonló. Akkor nem az én testem “bénázik”.. Nekem az lenne a logikus, hogy ha már elindul, akkor hormonálisan is van ott munka és az már nem fejeződhet be. Úgy tűnik csak túl nagy a gyakorlás..
2021. febr. 9. 11:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Én arra keltem reggel hogy tágulasos vérzésem van fájást este 6 fele éreztem először. Éjfélre mentem be a korházba hajnalban három negyed 4 kor született meg a fiam.

Azóta megszületett?

2021. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Még nem. :/

De a vérzés legalább abba maradt. Lehetséges hogy a nyákdugó kísérője volt a mennyiség. Csütörtökön folytatjuk az nst-t.

Hacsak a szibériai hideg be nem indítja újra..? :D

2021. febr. 9. 23:16
 9/10 A kérdező kommentje:
De jó hogy ti már együtt vagytok a babával :)
2021. febr. 9. 23:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Kitartás hamarosan biztos megszületik már 😊
2021. febr. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!