Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jóslófájások nélkül mennyire...

Jóslófájások nélkül mennyire esélyes, hogy hamarosan megindul a szülés?

Figyelt kérdés

38 hetes kismama vagyok, az orvos szerint akár előbb is jöhet a baba, mert a méhszáj érték 1111, viszont nekem abszolút nincsenek jóslófájásaim, nst-n is minden oké, semmi jelét nem mutatja a baba annak, hogy ő világra szeretne jönni mostanában :D

Nem sürgetni szeretném, félre ne értsetek csak kíváncsi lennék, hogy volt-e már valaki hasonlóképp jóslók nélkül és egyszercsak beindult a buli? :D



2021. febr. 11. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt. Mondjuk e keményedni sem keményedtem. Vagy nem éreztem. De jóslóm egy sem volt.
2021. febr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1es vagyok. 30+6ra született
2021. febr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bocs 40+6
2021. febr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy hamarosan, maximum 3 de inkább 2 heten belul megindul.
2021. febr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem volt jósló fájásom. Egyszer csak jöttek a 11 perces fájások. 4 órával később már 3 percesek voltak.. aztán szenvedtem még 5 órát nulla tágulással. :D aztán egyszercsak beindult, a doki burkot repesztett, és 1 óra múlva kint volt a lányom.
2021. febr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt jóslóm, méhszáj végig zárt, aztán éjjel arra keltem, elfolyt a magzatvíz.
2021. febr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1db jóslóm nem volt. Karácsonykor 2111volt a méhszáj értékem. Áprilisban, a Kiírt napon szültem.
2021. febr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Úgyszintén nem volt jósló, kiírt napon szültem. Amikor bementem a kórházba rendszeres fájásokkal, egyáltalán nem voltam kitágulva.
2021. febr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyszer voltak jóslóim összesen, a 38. Héten, onnantól semmi. 39+6 hajnalban minden előjel nélkül elfolyt a vizem, délutánra megszültem.
2021. febr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az elsővel egy sem volt, órák óta szivárgott a magzatvíz mire nagyon gyenge igazi fájás jött.

A másodikkal a 37. héttől mondta az orvos, hogy úgy állunk hogy akár burkot is repeszthetne, végül indítani kellett, előző nap jött pár db egy fél órás buszozás alatt

2021. febr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!