Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valóban igaz hogy a szüléstöl...

Valóban igaz hogy a szüléstöl nem lesz valaki tág?

Figyelt kérdés

Akkor miért találták akkor az intim tornát,meg különböző dolgokat a hüvely eredeti visszaálitására?


A kinyúlt zokni példa az tudományosan elismert tény vagy az is kamu?


2021. febr. 14. 11:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
87%

"Ha a házasságban nem müködik a szex mivel a pasi nem érez semmit mert annyira lötyög neki benne"


Ez inkább kvára fordítva van. Én nőként nem érzek semmit az elcseszett szülés miatt, a rosszul gyógyuló varratok, a rugalmatlanság miatt. A férjemnek nincs változás, még túl szűk is, én meg azt se érzem, hogy bent van.

Na erre varj gombot!

Egyébként nem minden férfi fasz, hogy kvázzon.

2021. febr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, én császárral akartam, volt még számos más indikációja is. De csakazértis végigvitték rajtam a tipikus horrorprotokollt: beöntés, burokrepesztés, hanyatt fektetés, oxy maxra felcsavar, tolófájások nélküli irányított nyomatás, kikönyöklés, saját bevallásuk szerint is oltári nagy vágás, amit aztán szintén saját bevallásuk szerint nem tudtak összevarrni sem. Nyomorult balfácán hentesek. Sajnos vannak helyek, ahol akarhat az ember bármit, nekem pedig nem volt elegendő információm arról, hogy ez is egy olyan hely.

"Szerencsére" már a várandósság alatt egyedül maradtam, és ez azóta sem változott, nem véletlenül...

2021. febr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező,te egy érzelmileg 0, nyomorult életű sz.rdarab lehetsz. Biztos nincs nőd,ne is legyen. Hála az égnek,hogy nem minden férfi ilyen.
2021. febr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Én nem lettem tag, kb ugyanaz mint elotte. Csak éppen nem érzek nagyon semmit. Szóval a férjemnek jó nekem nem.

Pedig hudecsodas gatvedelmes oxi nélküli szulesem volt, normál méretű újszülött. Szóval nem, ez sem ov meg senkit.

2021. febr. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
37%

Hogy képben vagy a lakóparkos örömlányokkal kapcsolatban. Hát hiába mindenki magából, meg az életéből indul ki.

Ha meg nő vagy, gratulálok a választásaidhoz, akik a farkukban hordják az eszüket. Ki kényszerített rá, hogy ilyennek szülj?

2021. febr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnálok mindenkit aki így járt. Örülök a két császáromnak. Nekünk a köldök alatt érzéketlen meg a bikini vonal,de hogy lent nem érez valaki semmit. Az szörnyű lehet :((
2021. febr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Ez a szex kategória egy röhely szerintem. Itt a nőknek nyaliznak, a pasikat meg folyamatosan szidják,bármilyen kérdést is ír ki.De a válaszok is olyanok, hogy nőként írnak pasik, de ha megkérdezel élőben egy nőt, szerencsére nekem van ilyen női kollégám akivel ilyen dolgot is meg lehet kérdezni, akkor pont az ellettetjét mondja mint itt. Pl napokban egy nő panaszkodott, hogy a pasija szerint kitágult. Persze ment az okoskodás, hogy egy nő nem tud kitágulni. Na most a kolléganők is elmondták, amit én is szoktam érezni, hogy igenis ki tudnak tágulni, sőt szerintük igenis jobb egy nagy mérettel. Szóval enynit a fórum hiteleségéről.
2021. febr. 14. 13:21
 18/24 anonim ***** válasza:
40%
Az idő múlásával minden nő kitágul valamelyest,akármilyen uton módon szül.
2021. febr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem a szex kategória, de ne zavarjon🤣
2021. febr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
64%
Hamarabb lesz hiteles ilyen témában egy anonim fórum, mint egy munkahely, ahol a "nagy őszintét" alakítva se fogja senki kitenni magát a kibeszélés tárgyának azzal, hogy valóban valóst mond.
2021. febr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!