Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Éjjel bejöttem a kórházba...

Éjjel bejöttem a kórházba vérzéssel, benn is fogtak, most a reggeli doki vízitúra meg azt mondta ha akarok haza mehetek ti mit csinálnátok? Többi lent

Figyelt kérdés

Tegnap estefelé elkezdtem picit rózsaszínen vérezgetni, éjjel volt kis alvadt vér, bejöttünk megnézetni. Doki megvizsgált, szűk 1 ujjnyira tág, felvett az osztályra, hogy délután lehet beindul rendesen. Most viziten a másik doki félig röhögve, hogy ő ezzel biztos nem vett volna fel az osztályra, mert ez eltarthat napokig is, nyugodtan haza mehetek ha gondolom, beszéljek a főorvossal.

Elég erős, rendszertelen fájásaim vannak. Nst alapján a reggeli azt mondta, hogy jóslók. Első babámat várom, 40+2 hetes vagyok. Eléggé elbizonytalanított, nem tudom mit csináljak. Ti mit csinálnátok a helyemben?


2021. febr. 16. 08:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj haza. Megneztek ctgn ultrahangon? Ha ott minden rendben akkor nincs gond, a vérzés jelezheti a szülés közeledtét, nálam is volt pár nappal előtte.

Szóval jobban jársz ha minél tovább otthon vagy, ha nem indokolt ott maradnod.

2021. febr. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem lenne tesó én maradnék,pár napon belül úgy is megindul. Ha lenne nagyobb gyerek akkor inkább hazamennék.
2021. febr. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én haza mennék. Már egy hete vannak erős jóslóim. Néha beszélni nem tudok közben. 2 hete vérezgetek, de nem napi szinten. 2 hete a nyákdugóm is elment. 2 ujjnyira nyitva vagyok. A babának esze ágában sincs kijönni. Ki tudja lehet ma szülsz, de lehet egy hét múlva....
2021. febr. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Lehet megvárom a 24 órát és holnap reggel mondom azt hogy viszont látás ha addig nem változik. Nem tudom mit csináljak
2021. febr. 16. 08:24
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én hazamennék, de ha otthon csak aggódnál, akkor inkább maradj.
2021. febr. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen messze van a kórház? Mivel közlekedtek?
2021. febr. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is hazamennék magamat ismerve, nagyon kivagyok a kórházi körülményektől, attól, ha ismeretlenekkel vagyok összezárva, nem a magam ura vagyok stb. Biztosan nem dekkolnék ott feleslegesen, de otthon is csak pihennék, feküdnék.

Ha te nagyobb biztonságban érzed magadat a kórházban, akkor maradj.

2021. febr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16%
Maradj!
2021. febr. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Én is hazamennék. Nekem is első baba lesz (36.hét), de rosszul vagyok a kórházi közegtől. Bármikor be tudsz menni, ha beindulna a buli és jobb is szerintem otthon vajúdni és csak akkor menni, amikor muszáj.

Nekem azt mondta a szülésznő, hogy pici vértől nem kell megijedni, a tágulás okozza, meg nagy a vérbőség ilyenkor. Ha a vizsgálatokkal minden rendben volt, szerintem nincs oka, hogy maradj.

2021. febr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Maradtam de jobb is, mert végig vajúdás a délutánt és az éjjelt 😅
2021. febr. 17. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!