Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2.5 hete volt császármetszésem...

2.5 hete volt császármetszésem. 1 hétig tartott utána a vérzésem, ami fokozatosan elmúlt. Most megint rámtőrt intenzíven, menstruáció szerűen. Lehet ez menstruáció??? Szoptatok, bár kell tápszeres kiegészítés is.

Figyelt kérdés

2021. febr. 19. 03:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez meg a lochia lesz.



Akár 8 hétig is tarthat



Ha nem kezd viszont csökkenni, akkor érdemes megnézetni magad.

2021. febr. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A szülés után jöhet-mehet a vérzés kb 6-8 hétig.

Szerintem 1 hét vérzés nagyon valószínűtlen (elhiszem, hogy ennyi volt eddig, de az nagyon kevés) Szerintem folytatódik a lochia.

2021. febr. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok.

Mivel császár után átmossák a méhet, hüvelyi szülés után pedig nem, más a vérzés (dokim mondta, nekem is császár volt).


Nekem kitartott mondjuk folyamatosan 6 hétig. De lehet, hogy te 3-4 hét alatt szabadulsz majd tőle.

2021. febr. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Császár után 4 hétig volt lochia egyre csökkenő mennyiséggel. 1 hét szünet, majd megint vérzés, ami már a mensi volt. Bármi lehet, mert mindenkinél más.
2021. febr. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hétig tartott, kevés volt, hol jött, hol ment, de eltartott addig. Rá 2 hétre meg megjött.
2021. febr. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mondta a dokim, hogy jól kipucolta a méhem.

Így nekem nem volt fura, hogy egy bő hétig véreztem, aztán elmúlt. És fokozatosan csökkent, élénkebb sötét pirosas, aztán sárgásabb, végül teljesen kivilágosodott, majd minden jellegű váladékozás megszűnt. Most meg egy jó héttel késöbb full piros nagyadag vérzés.. Fura.

Írtam már a dokimnak, még nem reagált.

2021. febr. 19. 07:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is sokáig ment a tisztulási folyamat, még az 5.héten is maszatoltam, sárga folyásba ment át végül, de UH szerint szépen kitisztultam. Ja és 2 hónapos volt a fiam, amikor megjött, nem soká voltam betét nélkül :(
2021. febr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Reagált a dokim. Azt mondta, ha nem javul ez a kiújuló vérzés dolog vasárnapig akkor lehet mégis maradt bent valami.

... ez nagyon hiányozna...

Gondolom akkor megint kórház, kisműtét...

2021. febr. 19. 17:56
 9/11 A kérdező kommentje:

Sokan írják, hogy hetekig eltartott nekik a tisztulási folyamat. Ez stimmel.


Engem az érdekelne, volt e valakinek vérzés/váladékozás között hosszabb szünet a pár hét alatt? Mondjuk egy hét legalább, és újrakezdődött?

2021. febr. 19. 17:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Megkerdezhetem, hogy mi lett végül? Nekem is ugyanilyen tüneteim vannak most, csak nem elénk piros, hanem barnás a vérzésem. Köszi!
2021. ápr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!