Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Állandó görcs 37 hetesen?

Állandó görcs 37 hetesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


37+4 vagyok. Úgy 3 napja folyamatosan görcsöl az alhasam, mint menstruációkor, vagy hascsiksrás esetén. Nem mérhető, folyamatosan fáj órákon keresztül. Jósló lehet vagy valami gond van?



2021. febr. 27. 01:31
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan 3 napja kellett volna ezzel orvoshoz fordulnod... Mozog rendesen a baba?
2021. febr. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jósló lesz sztem.
2021. febr. 27. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért ne mozogna? Volt nst is azóta.
2021. febr. 27. 09:57
 4/7 A kérdező kommentje:
Úg kell elképzelni, hogy 1-2 órán át megállás nélkül fáj, viszont helyváltoztatásra enyhül vagy elmúlik legtöbbször. Inkább akkor van, ha fekszem, tehát reggel és éjjelente.
2021. febr. 27. 10:07
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

#2 vagyok. Ez tipikus jósló (vagy nem biztos, hogy pont az, de nekem is volt ilyen sokszor). Ha majd igazi lesz, akkor nem csak pár óráig tart és nem enyhül se mozgásra, se fekvésre, se zuhanyzásra.

Nekem olyan is volt, hogy egy egész napig tompán fájt a hasam és még akkor is több mint egy hét múlva szültem.

2021. febr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam, hogy szülök. Csak azt hallottam, hogy a jósló is hullámokban van, csak rendszertelenül. Ez pedig egy nagy, hosszú görcs...
2021. febr. 27. 10:17
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Ezért írtam, hogy nem vagyok benne biztos, hogy ezt is annak hívják-e, de a lényeg, hogy ilyen van, meg még lesz is, teljesen normális :)
2021. febr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!