Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülési fájás miben más a...

A szülési fájás miben más a jóslóhoz képest?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


4 napja nagyon keményen jóslózok, folyamatosan fáj a hasam. Nem tudom megmondani a rendszerességet, mert egyhuzamba fáj, viszont ilyen keményedést/feszülést nem érzek, azt se tudom milyen az. Ma a derekam is kezd becsatlakozni...



2021. febr. 27. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Az egybefüggő nem jósló, ahogy tegnap is le lett írva neked. Menj el orvoshoz, ne játssz a baba életével.
2021. febr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szülésznővel beszéltem, azt mondta felesleges, ez jósló.
2021. febr. 27. 17:05
 3/10 A kérdező kommentje:
Plusz valamilyen íve van, néha enyhül majd erősödik.
2021. febr. 27. 17:06
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A jósló néhány óra után elmúlik, és közben is lehet enyhíteni pihenéssel, zuhanyzással, stb. A szülési fájdalom nem egybefüggő.
2021. febr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha szülni fogsz majd megtudod. Egyébként egy enyhe fájással kezdődik ami megerősödik végül enyhül és elmúlik...majd nemsokára újrakezdődik.
2021. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6%
Akkor hallgass a szülésznőre mert Ő mindentudó és ne menj be inkább feleslegesen az ügyeletre h megnézesd a babadat...teljesen normális h egesz nap fajasaid vannak 😉
2021. febr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Felhívtam az ügyeletet, ezzel nem fogadnak. Nospát ajánlottak.
2021. febr. 28. 14:26
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

#6 Tudom, hogy szarkasztikusan írtad, de nekem is volt, hogy egész napos egyenletes (tehát nem görcs szerű) fájásom volt, és az orvos igenis azt mondta rá, hogy normális és számítsak rá, mert még lesz ilyen az utolsó hetekben. Így is történt, teljesen rendben is volt minden.

Ezen kívül pedig a szülésznő igenis ért hozzá, az a dolga.

Nem kell riogani a terhes nőket.

2021. febr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8 nyilván, ha veszélyben érezném magam, vagy a babát, akkor már rég kierőszakoltam volna a vizsgálatot.

Napi 1-2 órán át fáj 1-2x. De ma például eddig még nem jelentkezett. Olvastam angol szakirodalmat, miszerint ez egyfajta “hamis szülési” fájdalom, ami pont abban különbözik a jóslótól, hogy folyamatosan fáj.


Én meg nem értem az olyan kismamákat, akik mindennel orvoshoz rohannak. Van olyan ismerősöm, aki 2 naponta ment mert mindig parázott valamin.

2021. febr. 28. 16:12
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Én nem riogatni akartam és én sem voltam az a 2 naponta rohangáló fajta...de igenis komolyan kell venni az ilyen dolgokat és jobb kicsit ráparázni feleslegesen minth baj legyen...
2021. márc. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!