Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Titeket mennyire hívogattak...

Titeket mennyire hívogattak szülés után? Ugye most nincs látogatás, mennyire érdeklődtek a családtagok? Mennyire volt zavaró?

Figyelt kérdés
2021. febr. 28. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyám meg anyós nem hagy nyugtot, de nem mi utánunk érdeklődnek, csak a baba után.
2021. febr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az volt a módszer, hogy ha valki érdeklődni akart, akkor küldött egy SMSt és visszahívtam, mikor ráértem. Legtöbbekkel napjában egyszer beszéltem.

Különben zavaró lett volna, így is néha azzal tettem le a telefont, hogy bocsi, de most mégis felébredt a gyerek és foglalkoznom kell vele.

2021. febr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Le volt halkitva a telefonom, akkor lattam csak,hogy kerestek, ha raneztem. De a nagyszulokon kivul mindenki inkabb uzenetet irt. Szerintem meg lehet kerni erre az ismerosoket, rokonokat.
2021. febr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Le kell halkítani, aztán visszahívhatod, akit észrevettél.
2021. febr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hívogatott senki. Akinek akartam annak írtam messengeren vagy aki érdeklődött az írt. Lehet, hogy normális emberek vesznek körül, akik felfogják, hogy egy baba mellett nem mindig érek rá trécselni.
2021. febr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem írogattak, ès aki olyan. Olt megkérdezte hívhat-e

Vagy mikor hívhat

2021. febr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!