Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés utánra csak betétet...

A szülés utánra csak betétet vagy bugyi pelenkát is kell vinni?

Figyelt kérdés

Persze, az evidens, hogy betét kell mindenképpen, de az első napokban mikor erős a vérzés akkor szoktak bugyipelenkát használni? Vagy csak jó nedvszívó képességű betétet?

Mindenhol olvasom és a védőnő is javasolta, hogy Tenat vegyek... Na de azt senki nem említette, hogy a Tena betétet vagy a bugyipelenkát?

Sajnos elég tapasztalatlan vagyok ilyen téren, mert most fogok először szülni...😄


2021. márc. 1. 10:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én az Alwaysnek a bugyipelenkáját vettem és kellett is. Első pár napban nem kellett betét, utána azt használtam.
2021. márc. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Reni 28 ***** válasza:
100%
Én dm sajátmárkásat vettem, de nem kellett volna, mert császár lett,de én így éreztem magam biztonságban, hogy használtam
2021. márc. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Betetbol is csak a sima ejszakai kellett 2 napig, utána sima nappali. Én nem vettem előre sem.
2021. márc. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én tena bugyipelenkát vittem, nem bántam meg. Császáros voltam, nekem könnyebb, kényelmesebb volt így. Nem nyomta a sebet sem. Maradt is belőle, de jól jött mert nekem az első mentsruációm is brutál erős volt, nem bírták a legnagyobb betétek sem.
2021. márc. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik jól esik. Én pl akkor használtam utoljára tena betétet amikor mentem haza a kórházból, aznap du. már a sima always is jó volt pár napig, utána csak tisztasági, 1,5 hét alatt letudtam a gyermekágyi vérzést
2021. márc. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Tenából két hálós bugyit vettem. Jó volt, nem nyomta a sebet és bármilyen betétet bele lehetett rakni és fél óra alatt megszáradt, ha kézzel kimostam. Császárom volt kétszer, de teljesen más intenzitású vérzésem volt az egyiknél, mint a másiknál.
2021. márc. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenki kommentjét! Mostmár világos minden végre...

Legyen szép napotok! 😊

2021. márc. 1. 10:41
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szülés utáni speciális betétet viszek :)
2021. márc. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

Nekem sima szülés volt, vittem én is betétet és a dm bugyipelenkáját is. Végül a betétet csak itthon próbáltam ki, de nekem kényelmetlen volt. A pelenka egy áldás tényleg 😃

Egyszer sem áztam át vele, pedig nagyon erős vérzés volt az első pár napban. És nagyon kényelmes. Mikor cseréltem is jó volt mert bele tudtam bújni a tisztába, a használtat pedig egyszerűen letéptem a derekánál. Így nem csepegtettem szét. Nekem nagyon jó volt.

2021. márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Chicco betét nem volt elég, férjem hozott be Tena pelenkát, tökéletes volt.
2021. márc. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!