Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bevállalod az ügyeleti szülést...

Bevállalod az ügyeleti szülést, vagy mész magánkórházba a kialakult helyzet miatt?

Figyelt kérdés
2021. márc. 3. 07:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%
Fiamat is ügyeleten szültem 2 éve, októberben sem lesz másképp
2021. márc. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
3 gyereket szültem ügyeletben, most is így tennék.
2021. márc. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Jó aki ügyelet párti annak köszönöm a véleményét. Igazából a kérdés azoknak szól, akiket érint a változás, tehát fogadott orvossal szerettek volna szülni, de már nem lehet.
2021. márc. 3. 08:17
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Én nem akarok ügyeletben szülni, de a magán meg annyira brutál drága.

Szóval még nem döntöttem el mi lesz :D

2021. márc. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
43%

Nem fogok százezreket, millióat fizetni a gyerekemért... megtehetném, de nem ezért fizetem a tb-t, nem fogom a gyerekemet megvenni.

Szerintem egy felesleges rongyrázás ez, semmi más.

A kórházak felszereltek, orvos maradt elég. Nem fogok rosszabb ellátást kapni, úgy gondolom, mint ha egy vagyont otthagynék.

Nekem pl nővérem 3éve, még a vírus hirben sem volt, magán kórházban szült. A méhe bánta... 1 gyereke lett, 26évesen bele kellett törődnie, több nem is lesz.


A 3as valaszod alapján viszont egy elég unszinpatikus embernek tünsz, aki azt hiszi mindenki felett áll.....

2021. márc. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Ügyeletben.

Igazából a 2.szülésem akkora csalódás volt (fogadott orvossal,szülésznővel) hogy ott át értékeltem a dolgokat. Nem mondom,hogy alap esetben nem fogadnék ( mást) de ha már így alakult,szerintem nem vesztünk semmit.

2021. márc. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Te meg Hála Istennek nagyon kedves vagy 5-ös. Miért vagyok unszimpatikus? Mert elejét vettem annak, hogy még sokan leírják, hogy ők mindig is ügyeletben akartak szülni? Ez nem ide tartozik, nem ez a kérdés most.
2021. márc. 3. 08:27
 8/29 A kérdező kommentje:
Én azért fogadtam orvost, mert nem szerettem volna a körzeti hentesosztályon szülni, hanem egy másik kórházban, ami baba-mamabarát.
2021. márc. 3. 08:28
 9/29 anonim ***** válasza:
67%

5-ös. Értem én, higy mennyire felszerelt az ügyelet is, meg képzett meg stb.

Nekem volt már egy császárom, sima szülést akarok másodiknák. Ami a körzeti kórházamban olyan, hogy vagy kifogom az egyetlen olyan dokit aki erre hajlandó vagy baszogatva anyázva betolnak a műtőbe...

(4-es voltam)

2021. márc. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
82%
Szülésznőt azért lehet fogadni? A vajudás/szülés alatt végig ők vannak velünk, tapasztalatom szerint még egy szülést is le tudnának vezezni ha kell. Én a fogadott szülésznőmre az életemet rá tudnám bizni. Legalább ők maradjanak nekünk,biztos pontnak szülés alatt hamár orvost nem lehet fogadni :(
2021. márc. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!