Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha elmegy a magzatvíz, de a...

Ha elmegy a magzatvíz, de a kórház 40 percre van, lesz idő odaérni?

Figyelt kérdés
2007. dec. 21. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik barátnőm Pesten lakik, és Székesfehérváron szült, ahová kb. 40 perc az út kocsival, első baba volt, és simán bevállalták, és be is értek, sőt még 12 órát vajjúdott is.

Ha első baba, akkor nem fog csak úgy zsip-zsupp megszületni.

Szóval nyugi. De mikor távozik a nyákdugó, jobb elmenni egyből dokihoz és majd ő megmondja, hogy hazamenjetek-e még vagy már maradjatok bent.

2007. dec. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom 24 órán belül kell megszülessen feltétlenül,ha nem megy természetesen ,császároznak.
2007. dec. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

mindig minden úgy fog történni ahogyan kell ha a félelmedet tovább táplálod akkor gondok is leszek!

probálj arra koncentrálni, hogy minden rendben lesz és időben ott leszel, probléma mentesen...

csak pozitivan!!

sok sikert!

J

2007. dec. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen bőven.Bár egy ismerősöm mindhárom gyerekét alig több mint egy óra alatt szülte meg,úgyh nem árt sietni.Ha nincs aki bevigyen,érdemes hívni a mentőket,mert ilyenkor már jobb a kórházban.
2007. dec. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
az én vizem elfolyása után még zuhanyoztam, hajatmostam, és szárítottam, 30perc az út, és még 15órát vajúdtm.Lesz időd.
2007. dec. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!