Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire gyakori,hogy a...

Mennyire gyakori,hogy a harmadik gyerek, vagy a második gyerek nemtől,sulytol függetlenül gyorsan és hamar születik meg,gyorsan jön kifelé?

Figyelt kérdés

2021. márc. 21. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a lányom volt a második kb 4 óra alatt született meg 3995g volt,igaz a fiam 4450g volt és 8 óra alatt született meg.
2021. márc. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fiam első gyerekként 6 óra alatt született 3900 grammal, a lányom 2 óra alatt 3700 grammal.
2021. márc. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én második gyerekként (lány) kb 10 perc alatt születtem meg. nem volt nagy vajúdás, anyu szólt a nővérkének hogy ő bizony mindjárt megszül. nem akart hinni neki a nővér mert hát fájásai se voltak jóformán, de felkisérte a szülőszobára, 10 perc múlva megszülettem.
2021. márc. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első gyerek 11 óra, a második 10, a harmadik 4 óra, a negyedik 25 óra.
2021. márc. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyrészt alkati adottság is. Nálunk családon belül mondhatni "hagyomány" gyorsan szülni. Anyám is szinte kipottyantott minket, nekem is midhárom gyorsan született. Én első gyerekként majdnem otthon születtem meg, annyira gyorsan érkeztem. Húgom valamivel hosszabb idő volt.
2021. márc. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lányommal 8-9 óráig vajúdtam, az öccse másfél óra alatt lett meg.
2021. márc. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Badboy csak nem hagy nyugodni a szülés téma...
2022. máj. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!