Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után milyen volt az...

Szülés után milyen volt az első együttlét?

Figyelt kérdés
Nem a szülésről szeretnék kérdezni, hanem az azt követő első szexről. 6 hete született meg a kisfiam, 7 hetesen megyek kontrollra. Párom már nagyon kivan, én nemigazán kívánom még a dolgot, meg félek is kicsit, hogy mennyire fog fájni, meg nehogy felszakadjon a hegem. Természetes úton szültem, gátmetszéssel. Szívesen fogadnám a tapasztalatokat
2021. márc. 30. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Az gyakorlatilag kizárt, hogy a seb ennyi idö után felszakadjon vagy sérüljön, kivéve, ha a párod úgy esik neked, mint egy örült.

Az elsö (jópár) együttlét elég kellemetlen volt, nagyon fontos az alapos elökészítés, sok síkosító és nagyon lassú,óvatos behatolás - kb mint egy szüz lány esetében.

Ha így is erös fájdalmat érzel esetleg, akkor a dokitól kérj tanácsot, nekem egy zselét adott, ami valamennyire érzéstelenítette a területet, így nem fájt, csak kellemetlennek éreztem.

De egy idö múlva megint normalizálódótt a dolog, csak elég sok türelem kell a párod részéröl.

2021. márc. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Fajt elegge. Kb mintha szuz lennek es elvesztenem epp... Azota mar jobb, de a behatolas meg mindig feszit, kicsit faj. De mar lehet picit vadulni is, az elso percek kellemetlenek nekem csak:) Sikositot hasznaljatok mindenkepp.
2021. márc. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amíg te nem igazán kívánod még, addig nem kéne erőltetni, max te kicsit kényezteted a férjed, hogy jobb kedve legyen, de szerintem szülés utánra ugyanaz vonatkozik, mint bármikor máskor az életed során. Vagyis ha nem kívánod, akkor nem kéne erőltetni.


Én kívántam, nagyon is, de persze féltem én is, hogy majd milyen lesz. Az első 2-3 alkalom volt kicsit fura. Nekem nem volt gátmetszésem, de repedtem és azt varrni kellett, azt a régiót éreztem kicsit merevebbnek úgymond, enyhén szúrt a behatoláskor. Illetve nem tudom, hogy szoptatsz-e, nálam igazából az volt az elsődleges hátráltató tényező, nem nedvesedtem (és azóta sem) rendesen, síkosítót kell használnunk. Először próbáltuk anélkül, na az rossz volt, de szerencsére felkészültem előre, szóval egyből kéznél volt a csodaszer. Amúgy kellett az a 2-3 alkalom "bemelegíteni", hogy visszatérjen az eredetibe, addig fura volt. Volt orgazmusom amúgy nekem is, szóval nem úgy volt fura, csak olyan... fura volt :D nem tudom megfogalmazni.

2021. márc. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Kicsit erzékeny volt a heg..

De az hónapokkal később is.


Testem kb 6 hónap után kívánta a szexet..

Agyban olyan 3 hónaposan.

2. Terhesség 1 öltéses repedés volt.

Odalenn semmi gond nem volt.

Szexet testileg hektikusan kívántam. 8 hónap után lett jó

Agyban 5-6 hósan kezdtem rendesen kívánni.

Fáradt voltam két 2 év alattival.

2021. márc. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Az első együttlét még behatolás nélkül történt, csak pettingeltünk. Az első behatolás nekem is olyan volt, mintha szűz lettem volna. Feszített, kicsit kellemetlen volt. (Pedig császáros voltam) Aztán belemelegedtünk. Velem valószínűleg nem volt oké valami hormonálisan, mert zavarbaejtően hamar elkezdtem kívánni a szexet.

Nem kell mindennek azonnal megtörténnie. ;) Kb.mintha újra ismerkednétek. Ha a szexet nem kívánod, próbáljátok meg a masszázst, gyengéden simogasson a férjed, próbálja meg kitapintani az igazán érzékeny pontjaidat. (Elsősorban azokat, amik bugyin kívül vannak). Esetleg te is simogasd a férjedet, csókolózzatok, bújjatok össze. Szép lassan fel fog ébredni a vágy is.

2021. márc. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
2 vagy 3 hónappal utána volt az első, azon kívül, hogy libidóm még 1 évig 0 volt fizikailag semmi nem változott
2021. márc. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nálunk nekem volt nehezebb kibírni a 6 heteket mindegyik szülés után. Hála Istennek, fizikai probléma sem volt, ugyanolyan volt elsőre is, mint addig.
2021. márc. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fájt, sőt az egyik legjobb szex volt. Én nagyon kívántam a párom. Ki voltunk éhezve. Terhesség alatt nem igazán volt aktus, főleg a harmadik trimeszterben csak petting. Arra még jött a hat hét szóval hónapok teltek el "rendes" szex nélkül.


Ha nem kívánod nem érdemes kínlódni. Ha csak a fájdalomtól félsz akkor több előjáték és síkosító kell.

2021. márc. 31. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ :)
2021. ápr. 1. 02:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!