Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Türelmetlen vagyok, mikor...

Türelmetlen vagyok, mikor érdemes beszélnem egy orvossal? (40. Hét)

Figyelt kérdés

Április 7.-re vagyok kiírva, de nincs konkrét előjele, hogy bármi is lenne

Már a 38. héttől kezdve teljes izgalomban várok, azt hittem előbb fogok szülni, mintsem később, mégsem történt még semmi

Erős folyásom van, de nem magzatvíz, 2 napja valami átlátszó (de kevés) kocsonya-szerű dolog távozott; nehéznek érzem magam; sokszor fáj felállni, annyira elkezd szúrni alul a hasam, de nincsenek rendszeres fájások

A baba nagyon nagyon sokat mozog, főleg egész éjszaka, erősen rúg, csuklik, üt-vág...

Vajon mikor szóljak az orvosnak? Nincs fogadott orvosom, így nem is tudom mi a menete ennek, gondolom be kell utaljanak a kórházba ha semmi nem történik



2021. ápr. 7. 22:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%

Ctg-re jársz?

Én ott kérdeztem meg mire számítsak.

Betöltött 41 hétre indítottak.

2021. ápr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem járok, egyszer voltam, a 36. Héten
2021. ápr. 7. 22:46
 3/20 anonim ***** válasza:
77%

Innen napi helyenként 2 naponta ctg/ nst van

Ott dől el, plusz a kórház protokollja alapján.


Én spontán szültem 41+1

41+4 indîtottak volna.



Kitartás!!!!!

2021. ápr. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
2 nappal ezelőtt a nyákdugó távozhatott. Nekem rá 3 napra született meg a babám. Szerintem már bármikor beindulhat.
2021. ápr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

#3 köszi szépen, igyekszem!

#4 na örülök, hátha pár napon belül lesz valami

Már minden "szülésindító" módszert is kipróbáltam

2021. ápr. 7. 22:52
 6/20 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem is nyakdugo lehetett.

De miért nem mész NST-re?

Máshol 37 héttől napi ctg kötelező. A helyedben holnap elmennek nézzen rá nyitva van e a mehszajad. Max hazamesz és vajudsz ottuoj tovabb csendesen

2021. ápr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Hogy hogy csak egyszer kellett menni? Nekem tavaly hetente kellett menni,a kiírt naptól naponta. Vegul befektettek es indítottak 41+5nel
2021. ápr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Virus miatt nem csinalnak ctg-t, sajnos nalunk se!
2021. ápr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
45%

Nekem is a 36. héttől 3 naponta ctg, 38. héttől 2 naponta nst volt. Én is ránézetnék a helyedben

Szerintem is a nyákdugó volt, kitartást, hamarosan már kint lesz 🙂

2021. ápr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Erre nem szokás nst-t csinálni, pl meglepődtem, hogy a háziorvosom sosem hallott róla. Tőle kellett kérjek egy papírt hogy elmehessek nst-re, szóval ha 2 naponta kéne járni, az vagány lenne, minden 2 napban kiállni a sort a háziorvosnál, utána külön időpontot kérni nst-re is a klinikán
2021. ápr. 7. 23:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!