Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek még kilehet húzni?

Szerintetek még kilehet húzni?

Figyelt kérdés

34.hétben vagyok,jóslóim vannak 24.héttől.2.gyerek,elsőnél nem volt ilyen és sürgösségi császár lett a vége.


2 napja elkezdett eléggé erősen görcsölni a hasam,ami kisugárzik a combomba,derekamba és a hüvelybe,sokszor egész nap tart,de nem rendszeresen.

A baba mozgása már eléggé fájdalmasnak mondható és akárhányszor helyezkedik vagy kinyomja magát még jobban görcsölök és a farcsontba is sugárzik a fájdalom.Meleg vizes fürdő után eddig elmúltak,most csak enyhébbek lettek de rá 10 perce ugyan így szenvedek ez miatt.

Magnerotot szedek napi 3x-4x.


Ma elkezdett a gyomrom is fájni,mintha elrontottam volna valamivel,hányinger émelygés és székelési inger is van.


Szerintetek kilehet húzni ezekkel még vagy ebből szülés lesz?

Kinek mikor vagy hogyan indult be?



2021. ápr. 14. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit mond az orvosod????
2021. ápr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg az orvosodat!
2021. ápr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akihez járok,nem tudom ilyenkor elérni. :/

Nincs saját dokim.

2021. ápr. 14. 21:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 27.hettol voltak josloim,30.heten korhazban is voltam 2 napot verzes miatt. A dokim mondta,hogy a cel, hogy kihuzzam 34.hetig, de biztos hamarabb fog megszületni a baba. 40 hetes és 4 napos voltam, mikor elfolyt a magzatvizem, ugyhogy barmi lehetseges en azt mondom.
2021. ápr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!