Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40+1 hetes vagyok. Délelőtt...

40+1 hetes vagyok. Délelőtt voltam NST-n, azóta folyamatos alhasi fájdalmat, derékfájást érzek, de nem "rendszeresen". Ez lehet a szülés jele?

Figyelt kérdés

Első baba, nem tudom, mit kellene érez nem. Igazából már kb. 2 hete fájdogál néha a derekam, a hasam, legutóbb 38+5 hetesen nézték a méhszájat, akkor még teljesen zárt volt.


Ma NST-re mentem, de szívhangot néztek csak, összehúzódásokat sem. A kórház viszont messze van, sokat kellett sétálnom is, lehet hogy csak emiatt fáj azóta folyamatosan az alhasam?


Kicsit olyan, mint amikor megjön a menstruációm, nem érzem, hogy az egész derekamba és hasamba átterjedne a fájdalom, lent nyilallgat és fáj inkább.



2021. ápr. 16. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg már kezdődik :) könnyű szülést kívánok neked
2021. ápr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha folyamatosan fáj, miből fogom felismerni, hogy már menni kellene a kórházba? Vagy készülnek, hogy el fog múlni és lehet, hogy arra ébredek, hogy rendszeresen jönnek fájások?
2021. ápr. 16. 18:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Barmikor elkezdodhet eroteljesebben. Nekem egyszer se volt “felvezetes” csak egyszeruen egyik percrol a masikra eros lett es ennyi. A masodiknal mar elozo este elkezdodott, alig aludtam tole
2021. ápr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Kedves Kérdező, teljesen átérzem a helyzeted. Holnapra vagyok kiírva de ma pont ugyanezeket éreztem egész nap. Meleg zuhany után azt hittem enyhült kicsit, de most kezdenek újra visszatérni a fájdalmak.

Te próbáltad már a meleg zuhanyt? Sokan azt mondják, hogyha elmúlik tőle, akkor csak jóslók voltak, de ha nem, akkor már valószínűleg beindul a vajúdás.

Kitartást kívánok neked! Tudom mennyire nehéz már :)

2021. ápr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdező lassan szülsz,mert korházi orvosi látogatás elinditotta folyamatot.ha erösebb lesz,akkor szülés beindult
2021. ápr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azóta sincs semmi, a fájdalom is elmúlt, a doki szerint nagyon jól érzi bent magát a babám...
2021. ápr. 17. 19:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam ugyan így kezdődött egy hétfői napon, délután elkezdett szivárogni a magzatvíz, éjjel mentem be és szerda reggel lett baba 😅
2021. ápr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem közeledsz a szüléshez :)
2021. ápr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!