Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Korházba a házassági anyakönyv...

Korházba a házassági anyakönyvi kivonat másolatát kell vinni vagy az eredeti példányát kell?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 17. 17:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
10%

Korhazba miert kellene a hazasaagi anyakonyvi kivonat?


Nekem soha nem kertek...

2021. ápr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Én másolatot vittem, elfogadták.
2021. ápr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Elég a másolat.
2021. ápr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

#1 szülés után vagy a házassági anyakönyvi kivonat másolata kell vagy az apasági nyilatkozat.

Ha nincs, akkor a baba automatikusan az anya vezetéknevét kapja.

2021. ápr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
20%

1es vagyok

Nem kertek, sot mast sem csak mondjam be az adatokat.

Igaz surgossegi szules volt eppen csak beertunk a mentovel.

A 2 ora megfigyeles utan irany haza 🙂 a korhazban telthaz, sokan a nogyogyaszati osztalyon voltak a noverke szerint.

Nalam sem volt semmilyen ilyen irat. Nem gondoltam volna h akkor eppen szulni fogok 😂 csak a piacra setaltam el egy szall szatyorral 😁 onnan vittek be.


Anno en is ilyan gyorsan szulettem, mire anyam atment a szomszedba szolni hogy hivjanak mentot addigra mar tolofajasai voltak. 30perc volt mire kiert a mento, a szomszed neni segitette ki anyut a szulesnel.


Anyu elmondasa szerint nagyim szinten hasonloan szult csak o a szanto mellet arataskor 🙂


Am utolag mentem be a papirokert. De addigra mar megvolt az anyakonyv. A gyerek az apa neven van. 🙂

2021. ápr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Hát nekem a végén alap volt, hogy bárhová megyek magammal viszem a kiskönyvet, orvosi papírjaim, irataim... Stb Házassági anyakönyv hitelesített másolatát vittem
2021. ápr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
45%

Nekem nem.

Csak leugrottam zoldsegert. Miert vittem volna magammal a hobelebancot? 😂 A terv szerint max 30 perc mulva otthon lettem volna. Ehelyett 30 perc mulva a kezembe volt a gyerekem 😁

2021. ápr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%
Az összes papír elfér egy kis válltáskában.
2021. ápr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

En a másolatát vittem 1 hónapja, de nem is kérték azt sem.

Mostmár digitalizálva van kb az összes házasság, csak be kellett diktálnom a nevem, férjem nevét, illetve hol és mikor házasodtunk és ennyi

2021. ápr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%

Én sem mentem sehova nélküle, de minimum utánamhozták volna.


Villámszülésemkor amúgy meg sem nézték, minden papírt utána írtam alá, viszont a baba papîrozásához kérték a MÁSOLATOT.

2021. ápr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!