Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Előfordul olyan eset,hogy a...

Előfordul olyan eset,hogy a szülés kiirtnapján,kismama fel kell és készit magárol fényképeket,az nap délután vagy este meg,szülés beindul,megindul este vagy másnapra baba meg van?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 24. 08:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne?

Van, hogy hirtelen indul be a szülés.


Én pl reggel 7-re mentem túlhordás miatt indításra. Kb 10-ig semmi nem volt, jókedvűen telt az idő, vizsgálatok, ilyesmi. Délután 3-kor meg is született a baba.

2021. ápr. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne fordulhatna elő? :)

Második gyereknél a vége felé hetente fotóztam a pocakomat, mert már annyira szürreálisan nagy volt, hogy gondoltam, megörökítem. Mivel végül pont kereken 38. héten született meg, így aznap reggelről is volt fotóm.

A nővérénél esély sem volt, mert hajnalban a magzatvíz elfolyására ébredtem, így olyan kép már nem születhetett, ahol nem tudom, hogy aznap indul.

2021. ápr. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem egészen értem a kérdést. Szeretnél magadról képet csinálni a szülés napján? Ha igen, akkor az utolsó hetekben csinálj minden nap és megvan oldva. De nem történik olyan gyorsan minden, hogy a kórházba indulás előtt ne férne bele egy fénykép, ha ez fontos neked.
2021. ápr. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

3, nem tud fogalmazni, de valami olyasmit akart kérdezni, hogy lehetséges hogy, a szülés előtt par órával még ne tudja az ember, hogy aznap szülni fog és erről legyen fényképes emlék?

Hát hogyne lehetne. Akkor is ha hetek óta jósolgat valaki és minden nap úgy ébred, hogy na ma lehet megszületik, akkor se lehet biztos

2021. ápr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A kérdésemet 1 kismama ismerösöm ihlette.Aki a ki irtnapon csinált magárol fényképet,másnap reggelre a baba meg volt.
2021. ápr. 24. 09:36
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lehetne



Nekem van egy este 7 órás képem


Éjjel indult a szülés



2. Gyerekkel pedig az első fájástól 3h-ra a kezemben volt a baba..


Tehát minden lehet

2021. ápr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Derjaderja ***** válasza:
64%
A szülés kiírt napja nem jelent semmit. Az én mindket gyerekem kb 10 nappal utana született. Addig nemhogy felkeltem minden nap, de még kisebb kiránduláson is voltunk, főztem stb.
2021. ápr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%
Mert szted mégis? Van olyan ismerősöm aki még főzött is miközben már vajúdott.
2021. ápr. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a nagy többség ezt meg tudná csinálni. Én reggel arra keltem, hogy folyik a magzatvíz. Simán fotózgathattam volna. Délután fél 4re lett meg a baba.
2021. ápr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Haha, nálam is így volt, délben felköszöntöttem apukamat, délután barátnőmmel chateltem és szelfit küldtem neki és beszállt a családi fogadasba a szülés napját illetően, aztán még a férjemmel is lőttem egy szelfit a kertben mert ragyogó napsütés volt.

Aztán elmentünk sétálni, mikor haza értünk elment a magzatvíz, 3 órával később karomban volt a baba :) (ja még a kórház liftjeben 2 perces fajasokkal is csináltam egy szelfit, na nem azért mert szelfi majom lennék, de akkor már biztos volt,hogy nemsokára babázunk, még akartam egy utolsó képet)

Mondjuk visszanézve a képeket sejthettük volna hogy valami lesz, annyira fel volt puffadva a fejem 🙈🙈🙈

2021. ápr. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!