Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés fogadott orvos,fogadott...

Szülés fogadott orvos,fogadott szülésznő és az apuka nélkül?

Figyelt kérdés

Nincs fogadott orvosom

Nincs fogadott szülésznőm

Nem éreztem szükségesnek,szerintem ezek nélkül is megtud születni egy gyerek. Az már egy másik oldala a dolognak hogy valószínű a bánásmódba érezhető a külömbség!


Mivel már a vége felé járok párommal komolyabban is beszélgettünk arról hogy szeretne e bejönni a szülésre vagy sem,mondtam neki hogy nem szeretnek semmit raeroltetni ,ez legyen a sajat dontese.


De amikor kimondta ,hogy azt érzi hogy inkább nem szeretne mert fél,soha se látott még ilyet és fél a sajátmaga reakciójától is akkor elégge magamrahagyva éreztem magam főleg hogy mivel nincs fogadva orvos ,szuleszno sok gondoskodast,torodesre nem szamitok


Paromnak a valaszara probaltam ugy reagalni hogy ne tudjon fel neki belole semmi. Mondtam hogy rendben,ha o igy erzi akkor en elfogadom


A kerdesem az lenne hogy akik igy szultek milyen volt?


2021. máj. 2. 09:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Én nem ismerek egy olyan anyukát sem, aki egyedül szült volna. Ha a férj nem is, de akkor az Anyukája bent volt, hogy ne legyen egyedül teljesen. Attól függ mennyire agy terminátor, ha neked nincs szükséged senkire, akkor menni fog. De azért általában az embernek jól jön egy két kedves szó, vagy hogy kiálljanak érte, én biztosan nem mennék ennek neki egyedül.
2021. máj. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
De miért nem mondod meg neki, hogy te így félsz? Miért kell megjátszani magad? Most azt hiszi, minden tök rendben. Nem azt mondom, hogy igenis menjen be veled, de miért nem tudod neki megmondani, hogy így magadra hagyva érzed magad? És idegenektől kérsz segítséget?? Lesz egy közös gyereketek, itt az ideje őszintének lenni egymással.
2021. máj. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
64%
Első, a kilencvenes évek végéig teljesen általános volt, hogy nem volt bent senki. Én 97-ben szültem, és nem volt még apás szülés, többágyas szülőszobák voltak. Ez egy megyei kórház.
2021. máj. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Gondoltam már rá hogy inkább megemlítem neki hogy jól esne ha bejonne es ez adna nekem egy nyugalmat


Csak rá erőltetni se akarok semmit ezis bennem van

2021. máj. 2. 09:54
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Hívd anyukád, tesód, barátnőt... Egy ember bent lehet veled, nem kell egyedül lenned.
2021. máj. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%
Èn mindenkèppen vinnèk egy felkèszült kísèrőt, aki kiàll a jogaimert idegen környezetben. Ha az apa nem vàllalja, akkor baràtnő, szülő. Egyedül mèg fogadott dokival, szülèsznővel is necces szülni.
2021. máj. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem sok kórházban nem is lehet orvost fogadni. Emiatt ne gyötörd magad. De tényleg ne legyél teljesen egyedül.
2021. máj. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%

En bevinnem anyukamat akkor. Vagy egy baratnomet aki vállalja.

En csak magamból indulok ki. 33 óra vajúdás. Azon felül, hogy egyedül nem igazán bírtam volna ki, marha unalmas lett volna. Kell valaki aki eltereli a figyelmed kicsit és ráadásul a szülésznő nincs ott végig veled. Kockára untam volna magam és valószínű császármetszést hajtottam volna végre magamon az asztal szarkával vagy ilyesmi.

2021. máj. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%
3-as és? Szerencsére már más a helyzet és sokkal jobbak a szülésélmények, mint régen.
2021. máj. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
60%
Nekem senki nem hiányzott onnan. Dokim volt ugyan,de nem tudott jönni családi ok miatt. Féltem,de mindenki fél. A férjem már az elejétől megmondta,hogy nem akarja látni. Tiszteletben tartottam. A szülés magányos dolog,a mai vilagban vált látványossággá.
2021. máj. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!