Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 10 es skálán mennyire fájdalma...

10 es skálán mennyire fájdalmas a szülés?

Figyelt kérdés

2021. máj. 2. 18:19
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
49%

Én nekem a vajúdás 10/5, türhető volt,sétálgattam fel alá...mondták feküdjek le nyugodtan,nemet mondtam,jobb sétálgatni,nekem az esett jól

Majd jött az a bizonyos székelési inger(beöntés után kb.2 szer wcztem),még a wcre is bementem,de nem volt semmi...szóltam a szülésznőnek, hogy olyan jó lenne ha tudnék még egyet wczni,..mondta,hogy ne a wcre menjek,hanem a szülőszobába feküdjek le,megvizsgál

Már 8 centire kitágultam...

És utána indult a buli

Tolófájást el kellett sóhajtanom,nem nyomhattam, nah az 10/100 volt,azt hittem végem van,az brutális volt

A szülés az 10/8, 3 nyomásra kint volt a kislányom

45-60 perc volt az,ami nehezebb,de valakinek még ettől is kevesebb


Én rosszabbra számítottam,sokkal rosszabbra,csodálatos volt minden perce

Szülés után 2 óra múlva,mintha mi sem történt volna,nagyon jól éreztem magam

De akit császároznak,az jóval keményebb

Nem is értem sokan miért akarják,minden ok nélkül a császárt

Megértem,ha indokolt...de amugy rettentően fájdalmas utána

Le a kalappal,aki végig csinálja,minden tiszteletem a császáros anyukáké

2021. máj. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
43%

Utolsó ne is mondd, nekem 1,5 órán keresztül el kellett sóhajtani, azt hittem végem


Már tolni kellett éjfél után, de csak 3 centit tágultam, hajnali 2 körül meg végül a császár mellett döntöttek. Néha nem bírtam elsóhajtani, muszáj voltam csak egy kicsit nyomni, az szabályosan jól esett...

2021. máj. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
59%
1000.
2021. máj. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
65%
Hat. Ha a 10 az hogy elüt egy busz vagy mondjuk valaki szándékosan elkezdi tordelni a csontjaidat, akkor olyan 6-7.
2021. máj. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
53%
5-6. 😊
2021. máj. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
60%

Nehéz válaszolni. A vajjudás eleinte semmi nem volt, járkálgattam, beszélgettünk a férjemmel, könnyen mozogtam nagyon. Szülésznő ctg feltétele közben megkérdezte, van nekem egyáltalán fájásom, mert hogy nagyon könnyen forgok az ágyon...ez volt egy ideig. Majd rohadt sz@r lett, de aztán meg már azon kaptam magam hogy mondta a szülésznő, hogy nyomnom kell. A kitolási szakasz egyáltalán nem fájt, csak nagyon nagy fizikai "meló" volt. Aztán kibújt a baba 🙂

Szerencsém volt, mert gyors szülés volt nagyon, ami könnyen indult, kitolás se volt vészes, de akinek ez 10 óra, és iszonyú fájásokkal indul, fájdalmas kitolással...hát...nem lehet egyszerű.

Szóval kérdező erre nincs fix pontszám, majd meglátod neked milyen szülésed lesz.

2021. máj. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
59%
Nem feltétlenül rosszabb a hosszú vajúdás sem, utolsó. A legvégéig teljesen elviselhető volt nekem is mindegyikkel, pedig a legrövidebb szülésem is 33 óra volt. Az utolsó 1 óra volt mondjuk 8-as, előtte 5-6-os fájdalom.
2021. máj. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
53%

A vajúdás alatt azt hittem, hogy ott maradok, pedig nem tartom magam nyafogósnak.


A kitolás 10perc volt, akkor már nem fájt semmi, megkönnyebbülés volt.

2021. máj. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
45%
27 szinten 33 óra de abból kb 24-et végig hánytam olyan fajasaim voltak. Ezzel együtt van rosszabb vagy nagyobb fájdalom.
2021. máj. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Nem túl jó, de azért ki lehet bírni. A vajúdás fájt nekem, sírtam is de a kitolásnál semmit nem éreztem.Inditották és sokáig eszembe jutott a szules, de ha gyereket szeretnén még azért bevállalnám.
2021. máj. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!