Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elhunyt családtag születés...

Elhunyt családtag születés napján születne meg a baba?

Figyelt kérdés
Párom anyukája 7évvel ezelőtt hunyt el. 09én lenne a születésnapja most kórházban vagyok ma vagyok 38hetes lepényérettség és kissebb súly miatt vagyok bent lenne rá esély hogy aznap születne meg a baba? Volt valaki így?

2021. máj. 5. 14:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesómnál így volt,végül 2 nappal később született.
2021. máj. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

Mi van akkor? Semmi

(nekem papám, akivel együtt éltem szülés előtt 6 nappal halt meg, ez van)

2021. máj. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Mi a kérdés? Ha akkor születik, hag akkor születik.
2021. máj. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Anyukám 04.03 halt meg a fiam 27 évvel utána ugyan azon a napon, én úgy gondoltam tőle kaptam nehezebben jött össze mint a tesói.
2021. máj. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Csak érdekel hogy volt e esetleg mással igy hogy akkor született a babája hatha van összefüggés a kitérő között mi örülnénk neki ha akkor születne
2021. máj. 5. 14:12
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mégis után miylen összefüggés lenne?
2021. máj. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk így történt. A néhai apósom születésnapján született a lányunk. Nem szoktunk beleképzelni semmit. A férjem családjának viszont jót tett. Azt mondják, így az a nap nem csak a szomorkodásról szól már. Természetesen megemlékezünk apósomról, de közben megünnepeljük az unokája születésnapját is.
2021. máj. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Apukam aznap halt meg, amikor a kislanyom született. 2017.majus.08-án született a kislanyom, apukam ekkor mar korhazban volt sajnos. 2 oraval kesobb jott a hir, hogy meghalt. Szerintem ez igy meg fajdalmasabb, mintha par evvel kesobb szuletett volna meg a babam, apukam halál napján. Fel sem tudtam fogni, hogy mi tortenik. Ugyhogy ez a nap igy az egesz csalad számára szomoru, de nyilvan a kislányunk miatt meg elkepeszto boldog vagyunk. Nemsokara 4 eve:(
2021. máj. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja a kerdest félreolvastam bocsánat.

A kisfiammal egyebkent nagymamam szulinapjara voltam kiirva. (Ekkor o mar nem elt 10 eve)

Nem akkor szuletett, hanem 1 nappal kesobb, pontosabban ejfel utan 3 perccel, ugyhogy pont nem azon a napon:)

2021. máj. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

igen, esély van, jelentpsége meg semmi.

Fordított esetben is lehet egy napon születési dátum és halálozás, apósom a lányom első születésnapján halt meg. Szomorú, de nem befolyásolható.

2021. máj. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!