Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Végig ilyen lesz?

Végig ilyen lesz?

Figyelt kérdés

38hetes vagyok,egyre jobban fáj minden mozdulata a babámnak,teljesen beékelődött a baba feje,nagyon lent van,a szeméremcsontom nagyon fáj.

A medencecsontomban olyan fájdalmat érzek mintha elakarna törni mindig és leizzadok a fájdalomtól sokszor.

A baba is nyomja már az idegeket és feszíti szét a medrncémet,de ez kegyetlenül fáj már,pedig nem vagyok egy nyafka.Aludni nem bírok ez miatt,a pihenés is nehezen megy mert sehogy nem tudok feküdni már hogy jó legyen,de még ülni se,mert olyan mintha minden egyes ilyen fájdalomnál a baba lejjebb jönne.

Ez a végéig fog lenni vagy lehet csinálni valamit vele?

Ti hogy éltétek túl ha volt ilyen?



2021. máj. 14. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Készülj fel a szülés ennél sokkal jobban fáj
2021. máj. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Amikor majd megszülöd a kereszt csontodról letörik majd a két csípőcsontod az sokkal jobban fáj
2021. máj. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem maga a szülés az már megváltás volt a vajúdáshoz képest.
2021. máj. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Program császárom lesz a jövőhéten mert problémák adódtak,de annyira nehéz így kibírni odáig.

A baba állandóan mocorog,akkorákat rúg hogy rettentően fáj,szétszakad mindenem és nyomja le magát folyamatosan olyan erős nyomást érzek a hüvelyemben és fájdalmat hogy összezuhanok a fájdalomtól.

2021. máj. 14. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez szakember, minél előbb.


Mindenképp hívj fel orvost, ha nagyon fáj addig paracetamol tartalmú fájdalomcsillapító 4 óránként.

2021. máj. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fajt a vegen foleg a farokcsontom, medencem, de neked ez eleg extrem fajdalom, nekem a rugasai sem fajtak ennyire, persze eleg kellemetlen volt mert majd 4 kg volt a fiam, de szerintem itt valami nem oke, vagy nagyon nagy a baba vagy nyom valami ideget :/
2021. máj. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos ez ilyen, én is nagyon várom már a végét, semmi sem jó. Nekem még 11.nap a császárig 🙂 kitartást!
2021. máj. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!