Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinél, hogy indult be a...

Kinél, hogy indult be a szülés első gyereknél?

Figyelt kérdés
Miből tudtad, hogy ez már valódi fájás?

2021. máj. 24. 13:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Onnan tudtam, hogy rendszeresek voltak és egyre rövidültek. Menzesz szerű görcsökkel kezdődött.
2021. máj. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az elsőt indították sajnos. A második magzatvízszivárgással indult, éjszaka.
2021. máj. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Elfolyt éjfélkor az összes magzatvizem. Fájás csak oxira lett. Nem tudtam megszülni, mert nem tágultam semmit. Császár lett 11 óra vajúdás után. De nem baj, így is jó volt.
2021. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Hát nem eset le 11 kor kezdődött, járkáltam wc re mert csikar a hasam😂😂😂 4-5 kor jutott eszembe, hogy ez nem az lehet 40+1 voltam.

Nekem 3 szülésem volt de magzatvizet még nem láttam életemben, mindig burkot repesztettek, pedig első kettőnél már úgy mentem be hogy kivoltam tágúlva teljesen.

2021. máj. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Már 4 nappal túlhordtam, szerdán lett volna indításom, de kedd hajnalban beindult. Onnan tudtam, hogy rendszeresen jöttek menstruációs görcsszerű fájások, bár még nem voltam benne biztos, hogy az, de a wc-n láttam, hogy elkezdtem barnázni, innen gondoltam.


Mondjuk, elég hosszú vajúdás volt, majdnem császár is lett a vége, mert nem akartam tágulni.

2021. máj. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Nekem sajnos extrém koraszülés volt. Nem sejtettem, hogy az amit érzek már a szülés előjele. Próbáltam extra magnéziumot, fájdalomcsillapítót de semmi nem használt. Egy ismerős megnyugtatott, hogy amit érzek az biztos, hogy nem fájás. Tévedett. Mire orvoshoz kerültem már 3 ujjnyira nyitva voltam és sajnos nem tudták visszatartani. Sürgősségi császár lett és a baba elhunyt. 😥
2021. máj. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
38. héten hajnali 2-kor elfolyt a magzatvíz.
2021. máj. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Fájásokkal indult, de nem gondoltam volna, hogy szülni fogok. Egészen addig nem is vettem komolyan, amíg az 5 perces fájásoknál el nem folyt a magzatvíz. Onnan 3 óra alatt meg is született.
2021. máj. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Eltéveszthetetlen volt a fájás.



2. Szülésnél, holott volt már tapsztalatom, kevésbé volt egyértelmű.

2021. máj. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy bekötötték az oxit, addig csak szimplán jóslónak tűnt.
2021. máj. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!