Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második császármetszésem...

Második császármetszésem lesz. 3 év telt el a kettő között .Mire számíthatok? Ugyanolyan lesz utána ,vagy másabb?

Figyelt kérdés
2021. jún. 12. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit más volt persze, pl. másik kórházban más volt a kórházi protokoll, másik doki csinálta, de nagyjából azért ugyanolyan volt a műtét és az utána lévő napok menete. A másodiknál bátrabban "mobilizáltam" magam :) , így hamarabb felépültem. Az utófájások viszont szoptatás közben sokkal rosszabbak voltak az első pár napban. A hegem viszont szebb lett, úgyhogy ennek örültem nagyon.
2021. jún. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a második ezerszer könnyebb volt. Az a fájdalom amire számítottam nem volt egyáltalán. Sokkal könnyebben felálltam elsőre, szinte bem is voltak fájdalmaim. Az elsőnél a levegővétel is fájt, még le sem telt az idő a 2 fájdalomcsillapító között már könyörögtem érte. A másodiknál egyáltalán nem is kellett kérnem. Nem tudom mitől volt ez, de kellemesen csalódtam.
2021. jún. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az utolsó,a 4. volt a legkönnyebb!
2021. jún. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokkal könnyebb volt a második minden tekintetben: fájdalom, gyógyulás.
2021. jún. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a második sokkal fájdalmasabb volt a műtét után. Illetve 8 év telt el a császár között,valószínű már elfelejtettem a fájdalmat,de az most nagyon fájt utána.Most lesz 3 hetes a fiam,már jól vagyok,de soha többet nem csinálnám mégegyszer végig a császárt!
2021. jún. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!