Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek összefügghet a...

Szerintetek összefügghet a hazánkban jó ideje tapasztalható alacsony gyermekvállalási kedv az emberek azon filmélményével, amit az 1981-ben levetített A nyolcadik utas a Halál című sci-fi megtekintése közben szereztek?

Figyelt kérdés

Ennek a videónak a megtekintése közben jutott eszembe ez a kérdésfelvetés https://www.youtube.com/watch?v=3PQzstCTbYE

Illetve a könyvet is olvastam 13 éves koromban, melynek írója Alan Dean Foster, hát igen félelmetes volt :S A könyv. Utána nem mertem éjszaka kimenni a WC-re... A film változatot sokáig nem is mertem emiatt megnézni, végül 26 éves koromban került rá sor. Akkor már nem volt annyira vészes, igaz nem egyedül néztem, hanem még a koliban.



2021. jún. 15. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem semmi köze hozzá.
2021. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Nyilvánvaló. Én emiatt csak 7 gyereket mertem vállalni.
2021. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Magas a gyermekvállalási kedv.
2021. jún. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Az egy tok jó film. És van gyerekem. És amúgy aliennek hívtam. Pont a film miatt. De a kedvemet nem vette el.
2021. jún. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem. De egy baràntnőmmel poenkodtunk ezen. Ő nagyon nem szeretne gyereket, ès az Alienhez hasonlìtotta. De nem a film miatt nem akar gyereket.
2021. jún. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Igen, csakis emiatt van az alacsony gyermekvállalási kedv.

Nem is arról van szó, hogy az oktatási rendszer egy kalap kaki, a párok sokszor magukat is nehezen tartják el.

Jelentem a kérdést szerintetek átrakják a humorba?

2021. jún. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

12 évesen láttam az AVPR-t. Az óta megnéztem minden filmet (13 évesen, mikor lett internetem minden addig kijöttet a 2010-es Ragadozókkal bezálólag), elolvastam az összes Alien / Predator /AVP könyvet és képregényt, és játszottam minden olyan játékkal, amit használhatóan be tudtam szerezni.


Most 20 vagyok es minimum 2 gyereket akarok majd. :)



De már megszoktam tőled az idióta kérdéseket, szóval meg se lep, hogy ez egyáltalán felmerült benned. ;)

2021. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

Dehogy


Egyébként épp magad a vállalládi kedv csak sokan nem merik azt làtom.

2021. jún. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%
Ekkora baromságot még nem hallottam.
2021. jún. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!