Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magánkórházban császármetszés?

Magánkórházban császármetszés?

Figyelt kérdés

Volt már aki kert császármetszést? Hol? Hogy működik? Csak jelezni kell, hogy olyan csomagot kérnétek? És mennyibe került?

Bárkinek akinek van tapasztalata, legyen kedves megosztani. Köszönöm.


2021. jún. 20. 19:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
4%
Igen így működik. Ezt csinálják a celebek is, ez a divat.
2021. jún. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mondjuk a divat szerintem pont az ellenkezője, ezért is keresek alternatívát, mert én még egyszer nem szülök itt a kórházban, ahol a faros gyerekeket is megszülesztik kötelezően. Engem hazaküldtek folydogáló magzatvízzel, így végül 33 órát vajúdtam, ami alatt a gyerek belesz.t a magzatvízbe, letüdőzte es a Pic-en kötött ki. Ja mindezt terminus után már és NULLA fájdalomcsillapítással, ráadásul éjjel a kutya rám se nézett a szülésznőm kívül meg is lett a baj. A szülés utáni komplikációkról ne is beszéljünk amik 1,5 év után is fennállnak még és amiket nyilván csak magánban lehet diagnosztizálni mert állami intézményben olyan nincs, hogy természetes szülés utáni komplikáció. Azt hadd ne mondjam, hogy ez nekem már több mint 2-3 százezrembe fájt. Hazudnak a zárón is. Sorolhatnám. Szeretnék még gyereket, de nem vagyok hajlandó újra szülni. Leginkább a komplikációk miatt. Magánban nyilván kapnék normális ellátást. Eleve már az első szülésem is császár kellett volna legyen. A szülésznő pl az nst-men is ki volt akadva, de a doki leszarta. Mert hát itt most csak a természetes szülés számít, más nem. Meg hát műszakváltás is volt. Úgyhogy ne gyere nekem ezzel mi a divat, mert kicsit felmegy ettől a dumától a cukrom. Maga a szülés része hawaii dizsi volt. Ezen múlna 5-öt szülnék, minden más már nem ok.
2021. jún. 20. 20:04
 3/19 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem simán állami kórházban is tudsz olyat találni, aki valami kamu indokkal programcsászárra elvállal. Helyi csoportokban, helyi anyukáktól próbálnék érdeklődni, ki az aki megkenhető. 😂 Egy próbát megér, szerintem a magánklinika borzasztóan drága lehet így. De persze ezt Te tudod.

Sok sikert,nekem életem legjobb döntése volt a programcsászár. :)

2021. jún. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

1millió alatt nem úsznád meg, de mivel fizetsz, így simán kérheted magánban a császárt.

De a 3-as válaszolóval értek egyet, biztos van ott is olyan doki aki bevállalja a császárt valami mondvacsinált indokkal, akkorra kell kiírni az időpontot mikor pont ő van ügyeletben.

2021. jún. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%

Lépj be facebookon a Maternity/Kútvölgyi Magán kórházban szülök/szültem csoportba.


Ott mindenki programcsászárral szült, tudnak mesélni hogy csinálták.

2021. jún. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
4 még lehet hogy a szemész is ad javaslatot, mert 2-es volt a szemem szules előtt utána meg már 3,5. Ez biztos, hogy nem normális de még szemészhez nem jutottam el pont. Szóval még az a költség es kör is hátra van. De akárhogy is itt nem szeretnék szülni és az új tv nagyon behatárol sajnos. Bár pesti lakcímet tudok szerválni, mert a mamám fenn lakik es akkor még lehet, hogy SOTE esetleg játszhat, bár nem tudom, hogy vannak Pesten a szülészetek.
2021. jún. 20. 20:46
 7/19 anonim ***** válasza:
72%

Keresel egy orvost aki kenhető, ha őt felfogadod (elég ha csak hozzá jársz terhesgondozásra) akkor szülhetsz a kórházban akkor is ha nem oda tartozol, majd ad egy időpontot pcs-ra amikor épp ő van bent, ez tippre 200-300 ezer Ft (szigorúan titokban!).

Vagy magánkórház, ott megmondod mit akarsz és körbeugrálnak, 1+ millió Ft-ért.

2021. jún. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
6%
otthonszules ? Menj el egy babai felkeszitore, nem banod meg.
2021. jún. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon drága lenne, több millió Ft. Én is azzal értek egyet, hogy simán találsz állami kórházban olyan orvost, aki 2-300 ezer Ft-ért megcsinálja. Nekem indokolt volt a császár, így megmaradt a pénz.
2021. jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. Körbejárom a problémát még mindenképp. Mert semmiképpen nem akarok ebben a kórházban újra szülni semmilyen módon.
2021. jún. 20. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!