Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szombathely szülészet?

Szombathely szülészet?

Figyelt kérdés
Szült mostanában valaki szombathelyen? Milyen helyzetek vannak ott? Hány napot kell bent lenni sima/ császár után? A baba ott mindig velem van ugye? Ugy hallottam újitják, vagy már végeztek, ami nem lenne rossz ,mert ez,hogy a folyosón található a zuhany,stb elég elavult már sztem.illetve a dolgozók rendesek korrektek? Van remény esetleg egyágyas/vip szobára?
2021. jún. 21. 01:50
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Januárban szültem. Akkor nem volt kész a felújítás, és én úgy tudom, még egy ideig nem is lesz. Akkor a koronavírus miatt nem lehetett VIP szobát foglalni, mert az volt kijelölve koronás kórteremnek. Fürdőszoba a folyosón volt, ha jól emlékszem 6 db wc, és 2 db zuhanyzó volt, amiből az egyik nem működött. A baba végig veled van, a folyosó végén van pelenkázó, ott tudod tisztába tenni. 3 és 6 ágyas szobák vannak, a nagyobb szobákban is van pelenkázó. Egy-két csecsemős nővér van, aki a föld fölött jár, de alapvetően rendesek. Segítenek mindenben. Én hétfő hajnalban szültem minden beavatkozás nélkül, így engedtek haza csütörtök délben. A császárosoknak plusz egy nap, ha jól tudom.

Szerintem most nincs lehetőségük egyáltalán VIP szobára. Amúgy én sokkal rosszabbra számítottam az ott töltött napokat illetően, de teljesen kibírható volt.

2021. jún. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

Császárral szültem ott. Vasárnap délután vették ki a babát, szerdán délelőtt jöhettünk haza. Végig veled lehet a baba és nem volt VIP szoba elérhető, csak a 3 és 6 ágyas szoba. Én 6 osba kerültem, nem éppen polkorrekt kifejezéseket nem használnék, milyenek voltak. Alig vártuk, hogy hazamenjünk onnan. A szülészeten egy darab nővér megkeserítette az életemet is, borzasztóan bunkó és arrogáns volt, de rá sok panasz is érkezett.

A dolgozók ezen kívül nagyon rendesek voltak, műtétnél örök hálám egy hölgynek, aki nagyon aranyos volt, beszélgetett velem, elmondta, mi fog történni, így teljes nyugalomban vártam, hogy kivegyék a babát. A szoptatást orrba szájba nyomják, ami nagyon nem szimpi dolog, dehát a fő, hogy mielőbb hazakerültünk.

2021. jún. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor szerencsére elég hamar hazaengedik az embereket onnan akkor is ha császáros. Igy gondolom az a pár nap is tényleg könnyebb. Császárra készülök, elmondanád jogy zajlott? Tényleg semmit nem érezni? Hamar megvan?
2021. jún. 21. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!