Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kaposvári vagy szigetvári...

Kaposvári vagy szigetvári kórház a jobb szülészet szempontjából?

Figyelt kérdés
Lassan félidős leszek, ideje mérlegelnem, hol szülnék. Igazából Nagykanizsán zajlott eddig a terhesgondozás, de a császárok aránya kicsit megrémít. Nyilván megértem, ha valakinek szükséges vagy így szeretné, de azt nem akarom, hogy semmi sem indokolja, mégis úgy járjanak el. Szigetvár v Kaposvár a jobb szerintetek?
2021. jún. 23. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kaposvárról Dombóvárra mennek szülni
2021. jún. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy Szigetvárra mennek szülni Kaposvárról, lányom is Szigetváron szült, engem Dombóváron műtöttek (Kaposváriak vagyunk).
2021. jún. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Zalaegerszeg nincs közelebb? Ott nem ismerem a szülészet mondjuk
2021. jún. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Nagykanizsáról ne akarj Szigetvárra menni. Vagy hogy tervezted? A kiírt időoont előtt 2-3 héttel odacuccolsz, hogy helyben legyél, ha i dul a buli? Esetleg vajúdva utaznál másfél-két órát? Nem az a fontos, hogy biztonságban legyetek?
2021. jún. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagykanizsai, oda is utazni kell :) majdnem percre pontosan annyi az út mindkettőhöz, Kaposvár is csak 10 perccel, ha hosszabb.
2021. jún. 23. 13:15
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a déli határ felé laksz, így jön képbe Szigetvár.

Akkor már Pécs, Barcsról pl 1 óra.

2021. jún. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Amúgy viccet félretéve, vagyis nem tudom, hogy a 3as csak cukkolt vagy komolyan mondta.. :D de Szombathely, Zalaegerszeg, Pécs is szóba jöhet, csak akkor előtte már a szülőkhöz kell költözni. (Nekünk kellett lakhelyet változtatni, de az egyikünk szülei nyugati részen laknak, a másikunk szülei pedig Pécs felé.)

Ezek csak nagyon B opciók, mert nyilván a legjobb otthon várakozni, de próbálok nagyon utána járni a dolgoknak, hiszen, ha ennyi lehetőség van, akkor muszáj a lehető legjobbat kihasználni.

2021. jún. 23. 14:09
 8/12 anonim ***** válasza:
3as vagyok, de miért cukkoltalak volna? Tök komolyan kérdeztem. Nem írtad hogy Balaton felé vagy a határ felé laksz. Nagykanizsán laksz, azt hittem, onnan Zeg közelebb van mint Szigetvár. Nem írtál egyéb infót 🤦‍♀️
2021. jún. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem a Kaposvári kórházzal kapcsolatban csak jó tapasztalatom van.

Nőgyógyászati osztályon műtöttek, én 100%-osan meg vagyok elégedve az ápolókkal és az orvosokkal is.

Ha szülni is hasonló élmény ott, sose mennék máshova.

2021. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

2 éve még máshova mentek szülni, aki tehette. Az épület is és a protokoll is kivetnivalót hagyott maga után. Láttam hogy cikkeznek róla hogy felújítják.

Vajon szemléletváltás is lesz?

2021. jún. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!