Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 6 éve volt császármetszésem ,...

6 éve volt császármetszésem , és ma a vágásnál egy igen nagy gorcs keletkezett és eléggé fáj is Vajon mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
2021. jún. 23. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
A császármetszéshez semmi köze sem lehet, de a helyednek inkább orvoshoz mennék, a neten keresztül senki nem tudja megmondani, miért görcsöl a hasad.
2021. jún. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem görcsöl a hasam , le irtam rendesen hogy egy gorcs keletkezett a vágásnál ami elegge nagy és fáj is
2021. jún. 23. 15:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A vágásnál egy dudor van, ami nagy és fáj? Akkor meg főleg mindenképpen orvos.
2021. jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem császár után sok évvel tört elő egy kis cérnadarab. Aztán az első császár után 12 évvel terhes lettem, és a 40. hét környékén nekem is lett a régi heg szélénél egy csomó, ilyen pattanás szerű, és ráadásul ki is lehetett nyomni. Rohantam vele a kórházba, gondoltam baj van, szétnyilt a hegem és kb kiröhögtek. Majd 2 nap múlva császárom volt megint és a csomó helyén sokáig szétnyílt a hegem ugyanúgy. Akkor sem tudták megmondani mi lehet, de csak a bőrreteg nyílt szét folyamatosan.

Mekkora a csomód amúgy? Nekem azt mondták ez csak "kozmetikai" probléma, csak a bőrt érinti,mint pl szőrtüszőbenővés.

2021. jún. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Barmi lehet, összenövés ami most burjánzott ki, esetleg cérna darab ami nem tudott felszívódni. Esetleg zsir csomo..

Lépj be Facebookon a csaszarvonal zárt csoportba, ott hasonló kérdés volt már kint, s vannak szakemberek akik valaszolnak. Esetleg Te is irhatsz ki oda, vagy ha nem szeretnél névvel akkor privátban is felveheted velük a kapcsolatot emailen keresztül.


Viszont orvosnak en is megmutatnám, de nem tudom milyen szakorvoshoz érdemes fordulni .

2021. jún. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat ❤️
2021. jún. 24. 10:56
 7/7 anonim ***** válasza:
orvosnak mutasd meg majd,nehogy baj legyen
2021. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!